• Thriller

Mr. Hockey: The Gordie Howe Story (2013) (TV film)

Síce len tv produkcia, ale mne to absolútne nevadilo. A keďže mám rád hokej a film, tak to inak dopadnúť nemohlo. Horšie ako štyri hviezdy nedám. Gordie je prosto pán hokejista.

John Doe: Vigilante (2014)

No som z toho akýsi zmätený pán veľkomožný. Na jednej strane to je napínavé a scenár nieje až taký blbý a na druhej strane neviem čo si mám o tom myslieť.Podľa mňa to je čistý priemer, ale hodnotiť nebudem, pretože fakt neviem ako. Na jednej strane by som tomu vpálil 4-ku len taký rachot a na druhej strane takých filmov je milión. Inak herecké výkony podľa mňa čistý priemer aq niekedy sa mi zdalo že si zo mňa herci robia prdel a takto to hrať nemôžu. Ale ako som videl mohli. takže nehodnotím radšej a nech si každý urobí obrázok sám.

Všude dobře, doma peklo (2015)

Pozrieť....Nepozrieť... Pozrieť.....Nepozrieť.... Nemal som to pozerať, za veľa to nestálo. Nápad fajn a Katarínka v niektorých momentoch úplne na zožranie, ale za tých jej pár momentov to nestojí za to. Navyše ak by aj Dona Champagna hral nejak oscarový herec, aj tak by to u mňa nevytiahol na tri hviezdy. Nečakal som nič a dostal som nič. Škoda, Katarínke tá úloha sekla a stále je sexy :)

Rande u přepážky (2011)

Dobre som sa pobavil a Patrickovi to išlo. Ashley bola fajn. A dokonca ani to nebolo moc prekombinované. Záver to zdivhol na č-tú hviezdu.

Milionový nadhazovač (2014)

Klasický športový film, dobre natočený a ozvláštnený Indiou. A keďže mám rád športové filmy tak film si zaslúži štyri hviezdy.

Cashback (2006)

Našiel som režiséra ktorý vie čo a ako natočiť a Cashback sa mi total brutal trafil do chuti. Úplná bomba a jednoducho som to zožral aj s navijakom. Odporúčam .

Střepy v hlavě (2008)

Zaujímavé znepokojivé, sem tam strašidelné a fajn natočené. Sean Ellis je veeeeľmi zaujímavý režisér.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

3D nula bodov, a to viem z reakcie detí s ktorými som bol, zhýkli asi tak 3 krát za celý film. Zopár dobrých vtipov, ktoré stáli za to. Nebolo to až také hrozné ako som si sprvoti myslel. Deti si to užili a o to vlastne ide. Takže aj za tie deti dávam 3 hviezdičky.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Tou svojou debilitou my liezli na nervy celý čas. Absolútne nechápem ako som to mohol vôbec dopozerať. Už si presne nepamätám aký boli v jednotke ale myslím, že až takýto debilný trtkovia to asi neboli. Jediné plus bol Kevin Spacey a ten tam bol dva, či trikrát. Humor žiadny, asi tak dvakrát som sa pousmial. Totálna chujovina.

American Heist - Americká loupež (2014)

tak toto stálo za dve veci za hovno a za nič, a ani neviem ako som to dopozeral. Jo Brody bol fajn, ale nie zas tak fajn aby to vytiahol na tri hviezdy. Čistá nuda a hlúposť na druhú. Zbytočne strávený čas pri filme.