Smrtelné zlo 2 (1987)

To jak kamera trhavě projíždí lesem (zlo) s tím šíleným zvukem!! To je jeden z největších zážitků pro každého fanouška hrůzy:) Jako topinka s česnekem

Miluj bližního svého (1999)

Terorismus mě děsí. Tento film je dokonalou ukázkou. Jeff Bridges je dokonalým terčem a dokonalým hercem. Ukázka toho, jak se teroristi jeví jako úplně normální hodní lidé. Konec filmu patří k nejhorším, co jsem kdy viděl. Málem mi prdla cévka.....

Ohnisko (2002)

Dost ubohé, ale filmy z prostředí věznic mě prostě berou. Tak jako krupicová kaše.

Smrt přichází v bílém (2003)

Úchvatné dílo! Horror, který je tak našlapaný hláškama a srandou (samozřejmě v českém dabingu), že to snad ani není sranda:) Bomba! Ray Wise - nejlepší dabing všech dob!

Proroctví z temnot (2002)

Nemám k čemu bych přirovnával tento mrazivý šokující film, který je natočen na základě skutečných událostí. Richard Gere ve své nejlepší roli.

Želary (2003)

Smutný konec mě dostal. Opět hlavní hrdina omylem zastřelen svým kamarádem:( Bohužel se to jistě nestalo jednou. O válce už dlouho nechci slyšet. Přirovnávat k jídlu tentokrát nebudu.

Miluji tě k sežrání (2001)

Rozhodně si nemyslím, že je to odpad, ale chápu všechny komentáře k tomuto filmu. Je to velmi nechutné a divné dílo. Musím však uznat, že po shlédnutí jsem měl neskutečně ošklivý pocit. O to asi autorovi šlo a také mu to v mém případě vyšlo. U těch "drastických" scén toho moc vidět nebylo, ale i tak to bylo silné kafe. Tentokrát nebudu přirovnávat film k jídlu jak to vždy dělám:(

Šílenec (2001)

Co dodat? Ty seš Stainesant!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paprsky Y a paprsky Z se hodí k opečení kuřete:) Zajímavý film.

Přísaha (2001)

Zajímavý thriller. Jack Nicholson působil velmi přirozeně. Slíbil, že vraha najde a také nakonec našel. Pointa filmu je absolutně dokonalá, žádný z tisíce filmů toto prostě nemá! Tak unikátní a smutný konec filmu se jen tak nevidí. Skončil jako blázen, kterému nikdo neuvěří. Naštěstí si pro vraha přišla smrt sama - naneštěstí pro Nicholsona moc brzy:(

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002)

Totální volovina. Ale musím uznat, že jedna z posledních scén, kdy do vší té hrůzy ještě přinese pes (na kterého je alergický otec) mrtvýho papouška (kterého milovala máma) a položí ho k té umělé pochvě, která leží vedle opilé 90ti-leté babičky, která má hlavu v jeho rozkroku, je prostě geniálně ujetá:) Tak jako pomeranč v bramborové kaši:)