Jádro (2003)

Hezký film na zpříjemnění večera. Pohodička.

Netvor (1985)

Na to jak je to starý atd. atd... je atmosféra a mrtvoly a ty pololidi dost hustý.

V rukách nepřítele (2004)

Slušný válečný film, který díky tématu stojí za nadprůměrné hodnocení. Spolupráce nepřátel je možná, když jde o život.

Let číslo 93 (2006)

Tento film je brilatní, vypadá velmi autenticky, je to špičkové dílo na velmi citlivé téma. Snad i jeden z nejlepších filmů vůbec. Bravo! Ale má to háček. Čemu má člověk věřit, když si to s největší pravděpodobností Amíci zorganizovali sami? VIZ. desítky dokumentů a vyšetřování celých 5 let. Kdo o tom neví, ať je rád, že je rád!

Zahradník (2006) odpad!

Vůbec to není interaktivní, vůbec to není horror a vůbec to není film. Je to sračka jak má bejt. Když si vemu, že asi nejlepší herec z "neherců" tam byl Saša, tak co můžeme čekat že? A krev? Spíš krásně trapně namalované tempery až to bolí. Lidi, komu se to líbí, tak se nechte vyšetřit. Je to film bez děje, koření, herců a kameramana. Hrůza. Ještě jsem snad nic tak strašně trapnýho neviděl. Češi jsou prostě češi. Nepoznají psychologii postav v horrorech ani kdybych jim to já sám naservíroval. Teď mi to připomíná, že přátelé z okolní vesnice si sami natočili ze srandy film, kde jsou záhadné vraždy v lesích a je to fakt pro prdel, dokonce tam je vyšetřovatel ve stylu Columba, ale můžu říct, že je to na stejné úrovní jako tento stupidní "film". A interaktivita je asi tak podobná jako v Nezvratném osudu 3. Na pár místech si sice něco vyberete, ale film je úplně stejnej. Jen se změní asi v pár záběrech..... Trapnost a ubohost. Nereálné, trapné, strašné s nejhoršími neherci pod sluncem... A s nejhorší kamerou. A to ani nemluvím o filmových chybách, kterých je tucet!!!!!!! Jdu to radši zapít.

Rocky III (1982)

Smutný díl. Rozhodně kvalitní podívaná.

Rocky II (1979)

Podařený druhý díl. Neztrácí ani špetku koření.

Rocky (1976)

Rocky je hvězdným filmem navěky. Nic osobitějšího než předvedl Stallone (sám sebe!) neexistuje!

Rocky IV (1985)

Další smutný díl. Je pro mě "nejhorší" z celé série, ale je to srdcová záležitost. Dost nereálné a přehnané.

Moucha (1986)

Na tento film nedám dopustit. Snad děsivější horror neexistuje. Na tu dobu? A vůbec myslím ten strach a psycho, když se začal Jeff měnit v mouchu! Bomba!