Láska nebeská (2003)

Takový přísun pozitivní energie - lahůdka pozorovat, s přáním, aby nikdy neskončila...

Tým na hraně (2010) (TV film)

Kdyby tohle měl napsat nejlepší scénárista na světě, neuspěl by. Kdyby uspěl, nikdo by mu, včetně mě, nevěřil.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Carreyho znám hlavně z komedií, ale tušil jsem, že vážné role se zhostí s grácií, protože komici bývají nejlepší hráči :-) . Co se týče Kate Winslet - fantazie!! Skvělé romantické drama tak trošku "po scifi" a na tom já ujíždím. Krásný kousek.

Klub rváčů (1999)

Nekončící konečno skončilo. 4* (...)

Agent bez minulosti (2002)

Damon tak příjemně, sympaticky exceluje, že z toho má člověk hned lepší náladu. Znamenitá podívaná - jsem moc rád, že jsem si ji připomněl a definitivně se těšim na pokračování :)..

Zmizení (2013)

Neviděl jsem jiný film, který by se svou temnotou a napětím více vyrovnal k mému nejoblíbenějšímu krimi thrilleru Sedm. Prisoners k němu mají opravdu nejblíže. Skutečnost, že určité detaily nejsou lépe vysvětleny, a nechávají tak člověka přemýšlet konstantně s hlavními protagonisty, je v tomto případě příhodná. A ten konec, který je tak symbolický vůči všemu tomu, co jsme měli možnost vidět? Fantazie, kterou jsem si velmi rád pustil po nějaké době znova, a nadšení zůstává na té největší úrovni.

Vyšší princip (1960)

Jeden ze skvostů československé kinematografie, který by se měl častěji připomínat.

Spojenec (2006)

Jeden z těch filmů, kdy můžu docenit onu prošperkovanou kvalitu až po druhém zhlédnutí, jelikož jsem se místy nesoustředil tak, jak by zasluhovalo. Každopádně velmi zajímavý snímek a je možné, že půjdu časem s hodnocením nahoru.

Světová válka Z (2013)

"Naše válka právě začala" ... Syrovější představa neexistuje. Hnus je to vážně pekelnej!