Bídníci (2012)

Ze začátku jsem byl celkem spokojený už díky zajímavě vybranému úvodu, taktéž jsem pociťoval sympatii k hercům, k čemuž docházelo bohudík až do konce. Střední pasáž mě začínala trochu nudit, bylo to dost natahované a hlavně mám výhrady k tomu, že většina dialogů, ba dokonce téměř každý, byl v duchu noty. O tom muzikál není a musel jsem si na to těžce zvykat. Co mě ale skutečně dostalo byla úžasně natočená revoluce a především konec, který hodnotím vůbec nejlépe z celého filmu - to byla naprostá bomba! Tato verze se koneckonců povedla velmi dobře, risk vyšel, Bídníkům z roku 98 se to ovšem nevyrovná - tam bylo perfektní vše.

Bílá nemoc (1937)

Velice mě potěšilo filmové zpracování. Výtečně, skutečně!

Nejkrásnější hádanka (2008)

Veliké překvapení pro určité jedince. Já jsem vždycky tvrdil, že Troškovo pohádky jsou jedny z nejlepších a Nejkrásnější hádanka to jen potvrzuje.

Tootsie (1982)

Ještě když určité americké komedie měly vkus bez vkusu. Úžasné!!

Ve jménu Angela (2002)

Velmi těžké rozhodování sejít ze čtyř hvězd na hvězdy tři. Komedie je to rozhodně nadprůměrná a Stallone se nám ukazuje i z druhé strany. Nicméně když porovnám typické čtyřhvězdové akční komedie, musím s hodnocením, ač nerad, o jednu hvězdu dolů. Každopádně doporučuju!

Zmizelá (2014)

Už to není ten Fincher, kde bych čekal jeho pověstný šok. Stále ale výborné!

Je to i můj život (2009)

Citová vydíračka, kterou jsem si vyžral do posledního sousta.

Warrior (2011)

Skutečná emocionální lahůdka, která paradoxně nevyždímá velmi často ždímatelné. Herecké obsazení je na mistrovské úrovni!

Bojovník (1997)

Očekávání bylo zřejmě až moc velké...