Riddick (2013)

Zklamalo mě to jak sviňa, Těšil sem se hlavně na Dízla ten nezklamal, ale je to hrozně přemrdaný zlatá Černočerná tma :)

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Šteindler klesnul kurevsky ...

Noční incident (2011)

Těšil sem se že mi ta slavná kapela alespoň drobet zahraje , nestalo se a tak sem jim přál ať je ty psychouši vyvraždí do jednoho včetně toho feťáckýho bubeníka :) Nej scéna je jak ho Pít loupe tou škrabkou na brambory :D :D

Mládeži nepřístupno (2013)

WTF??? :D Noo já se smál dost takže 5 jako svině :) Neuvěřitelně divně hustej film :)

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Ale jo, mladá mi radila ať dam hvězdy dvě, ale já se nakonci málem posral v kině tak přidávam :) Začátek mě dost nasral těma sračkama jak nafukoval to lehátko a nakláněl se jak Michal Klakson to už sem film zatracoval, ale jak nastoupí na scénu démon tak to stojí za to :) Těším se na pokračování :*

Titanic (1997)

Vraťte se! Vraťte se! Nejsilnější romanticka scena jako fakt kdykoliv vidím jak DiCaprio mizí v moři řvu jak malá děvka :) Cameron to rozendal slušně jako :)

Avatar (2009)

Krása :) Nejdeee nic než čumět s hubou dokořan a nasávat tu nejkvalitnější filmovou nadílku (zatím) co jsem viděl :) :*

Soumrak mrtvých (2004)

Ale jo asi bych taky takou situaci řešil jedině z hospody :) Film neurazí ani nějak extra nenadchne... koukat se na to nechá nečekejte že budete srát smíchy, jen začátek je docela dobrej jak tahne do práce po vopici a ani nepozná že kolem něj sou zombízmrdi jak jí ještě má :D

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim je takový hovado :D Jeho humor je totálně zabíjející , jak zapařil na koncíku Cannibal Corpse :D To je legendární scéna :)

Sexmise (1983)

Asi už sem na tenhle film moc mladej nebo co , ale mě to přišlo strašně trapný...