Tajný agent Jack T. (1997)

Ano, své hodnocení myslím smrtelně vážně! A je mi jedno, co si o tom myslíte. Tento film miluju od malička a nemám problém si ho každé 3-4 roky pustit a pokaždé se dobře bavit. A ten toxický odpad je tak krásně radioaktivně zelený :D

Hospoda (1996) (seriál)

Asi nejlepší český seriál.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Jediný seriál, co je monotónější než předávání Slavíků v kategorii muž. Já vím, že každej díl je stejnej. 10 aut se nabourá a vybouchne, někoho zabijou, obviní z toho Simírova parťáka a ten se schovává zatím co to Simír tajně vyšetřuje. Dalších 10 aut se nabourá. Simír se pohádá s Andreou. Simír zachrání parťáka, nabourá se 10 aut a usmíří s Andreou. Ale jako dítě jsem to miloval a dokonce Kobru řadil do top 5 seriálů, takže hodnocení musím nechat na 70% Takže mé hodnocení se vztahuje asi tak k roku 2002.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Mám dvoje trenky s Houmrem, papuče s Houmrem, tričko asi s třiceti postavama. Myslím, že to dokonale vystihuje, co k tomuto seriálu cítím. Bohužel se čas od času objeví slabý díl, například když se v něm zpívá, ale to si vždycky vynahradím v čarodějnických epizodách, které jsou naprosto geniální všechny a už jen za ně 95% Jen tak BTW si trvám na názoru, že průměrný divák Simpsonových nepochopí ani 20% narážek, kterých je v každém díle nespočet :-) pozn. S24

Přátelé (1994) (seriál)

Královna všech seriálů o vztazích. Tohle nebude nikdy překonáno. 95%

Joey (2004) (seriál)

Pokračování Přátel pouze s Joeym si kupodivu udrželo úroveň. Všechny postavy jsem si brzo zamiloval. Stejná kvalita po celou dobu seriálu, škoda že vznikly jen dvě řady. 90%