• Fantasy

Ant-Man a Wasp (2018)

Já byla naprosto spokojená. Šla jsem do kina s očekáváním zábavy a dostala jí ještě víc. Akční, vtipný, nabitý kousek. Jistě, nějaké to slabší místo tam je, ale člověk si na něj, pro všechny ty hlášky a akci, ani nevzpomene. Za mě opravdu povedená práce.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Po zdejších komentářích, jsem se toho docela bála, ale nakonec to nebylo tak zlé. Ano, je to předvídatelné, ano, je to už "klasika" ale i tak jsem byla spokojená. Bylo tam dost akce i vtipu, aby mě celý film bavil. Bavil, ale ne úplně nadchl, to bych zase přeháněla, ale klidně se podívám znovu. Jen twn konec, no happyend je, pustit si dinoše do moderního světa? Oujé, to jsem vážně trochu nečekala.

Deadpool 2 (2018)

Mr. Pool nezklamal, opět akce, akce, vtip, akce, vtip, vtip, akce... a mezitím něco maličko na vážné téma. Hlášky a vtípky na téma ostatních Marvelovek prší jedna za druhou, akce plná super muziky, krev je všude a na všem, nic se nebere vážně. Pohodový rodinný film pro všechny.

Zákon přitažlivosti (2004)

Julianne Moore mam moc rada, hraje paradne a v tomhle filmu ji to proste sedlo. Vtipna, prijemna komedie. Namet omylany stale dokola nesnáší se - milují se, nikdy bavit neprestane

Ferdinand (2017)

Ukázky vypadaly velice dobře (ostatně jako u většiny filmů), ale realita trochu pokulhává, ano, je to zábavné, poučné, vtipné, ale takových pohádek je mraky a tahle mi ničím nevyskakuje z průměru. Taneční scénka je nejlepší část celého filmu.

Coco (2017)

Pět hvězd dávám málokdy, ale tohle si je rozhodně zaslouží. Skvělý nápad, úžasné zpracování, nádherné barvy i hudba. Postavy parádně rozvedené, stejně jako detail jedné z mexických tradic, která mnoha dětem ukáže, že smrt k životu patří.

Křížová palba (2016)

Ale jo, mě se to fakt líbilo. Ač se film odehrává na pár metrech čtverečních a děje se v něm od začátku do konce víceméně pořád to samé, tak utekl velmi rychle. Je to plné drobných herců, padá pár dobrých hlášek... co vic chtít na večer, kdy se člověk potřebuje kouknout na NĚCO, ale zároveň nechce nad ničím přemýšlet

Extrémní rychlost (2017)

Trochu pokus o nové Rychle a zběsile, ale bez rychlosti i zběsilosti. Nápad dobrý, ale herecké výkony i celý příběh trochu pokulhává. Auta skvělá, škoda, že tam nefigurují trochu víc. Na druhé shlédnutí to nevidím.

Špunti na vodě (2017)

Jednoduché, ale vtipné. Viděno už několikrát a určitě ještě několikrát bude.

Assassin’s Creed (2016)

Upřímně nechápu tu posedlost co se týče tohoto filmu. Od začátku jsem se nudila, dokoukávala jsem to jen silou vůle. Efekty super, ale to je z mého pohledu tak vše. Ani hereckými výkony mě to nijak neoslnilo.