Ukradené Vánoce (1993)

Božínku to bylo tak zrůdně krásné! A ty chytlavé melodie! Danny Elfman je vážně kouzelník!:o)

Casablanca (1942)

Tak nevím. Tohle že je ten tolik opěvovaný snímek? Mě to místy dost nudilo. Asi jsem nebyla v té správné náladě, asi jsem se na to pořádně nesoustředila...nebo jsem měla prostě jen příliš velká očekávání...a nebo není chyba jen ve mě...vážně nevím. Každopádně je to milé romantické válečné drama a mě ,,zůstane Paříž."...

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Na mistra břitké zábavy Jana Krause je opravdu radost se dívat!:o) Vrchol televizní zábavy!

Nesnesitelná krutost (2003)

no...,,absolutelly perfect!" to sice nebylo,ale na druhou stranu je to jedna z těch lepších romantických komedíí...ikdyž nevím,zda přirovnání ,,romantická komedie" plně vystihuje tento počin. Každopádně to nenudí a u Clooneyho komediálních výstupů jsem se dost bavila!

Francouzská spojka (1971)

Ač filmy tohoto typu moc nevyhledávám, zapla jsem si televizi o půl jedné ráno a řekla jsem si, že se budu uspávat něják jinak než převalováním v posteli. Jak jsem se zmýlila! Už Santa Clausská honička na začátku mi otevřela oči dokořán a následující děj mě dokonale probudil. Dokonalá atmosféra, boží kamera ( rejža se fakt vytáhl ), povedený scenář a postavy...famozní Gene Hackman! Nezapomenutelná vlaková honička a sledovačka v metru typu ,,kdo z koho" ! Průlomové dílko,které ukázalo cestu dalším kriminálním filmům. Takhle se to má dělat! Líbilo se mi to,jako se Jimmimu ,,Pepkovi" Doylovi líbily ,,pěkný boty":o). Není to nic moc ukecaného nebo akčního a přitom to má to nejlepší z těch právě jmenovaných věcí . Holt v jednoduchosti je ta opravdová krása! a BUM PRÁSK! Chci vidět dvojku!

Všechny moje lásky (2000)

Film, který v sobě nese vtip, atmosféru,skvělé herecké výkony a scénář a především pár vzácných myšlenek,nad kterými stojí za to se zamyslet.

Myšák Stuart Little 3 (2005) odpad!

Tak na tohle se vážně nedalo koukat! Odfláknutost tohoto ,,snímku" úplně bije do očí! Promiň Stui.

Přijíždí jezdec (1978)

Dílo je to celkem zajímavé a herci podávají slušný výkon,věřím,že kdybych to viděla s titulky nebo v českém dabingu,bylo by možná hodnocení i vyšší. Takhle mi ho sráží příšerný polský ,,dabing" a to,že mi utekl začátek filmu. Ale James Caan byl zatraceně sexy:o)

Cizinec (2005)

Drama jak vyšité. Ed Norton jako vždy skvělý a ostatní taky mile překvapili.Konec trochu fádní,ale jinak zcela koukatelné dílko s country melodiemi , hezkými záběry a slušným herectvím.