Rambo II (1985)

Kdyby U.S. Army měla jednoho takového Ramba, možná by ten "Vietnam" Američané vyhráli. Jako malý jsem snad i věřil, že takto to může ve válce vážně vypadat, kdy se jeden voják vyrovná celé armádě.

Proč? (1987)

Proč? Protože Sparta, vole.

Příběh pana Beana (1997) (TV film)

Líbilo se mi vyjádření Rowana Atkinsona o Mr. Beanovi kde řekl, že Mr. Bean je dospělý člověk s duchem a myšlením malého kluka, v podstatě anarchista, co uznává jen ta společenská pravidla, která vyhovují jemu.

Sexy Pistols (2006)

Ženský western o ženách, ale jak vidno i z místních příspěvků, hlavně pro muže. :-)

Vzpomínky na budoucnost (1970)

Že zeměkouli jinej svět navštívil, pomohl, poradil, jen Erich to ví a zná.

Sever a Jih - 1. kniha (1985) (série)

Průmyslník George Hazard ze Severu a plantážník Orry Main z Jihu v přátelském poutu, které nerozdělí nepřízeň politická, kulturní, státní ani rodinná. Sever a Jih je seriál, který diváka provede historií Spojených států a díky oběma hlavním postavám a jejich rodinám dává nahlédnout na rozdíl mezi oběma státy v kulturní a společenské rovině.

Všechnopárty (2005) (pořad)

V dnešní záplavě různých televizních talkshow se mi tato jeví jako nejlepší.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Jako malý jsem si tento film pouštěl pořád dokola. Doslova mě uchvacovalo Seagalovo bojové umění. Když to vidím dneska, už to tak samozřejmě neprožívám, ale i tak musím říct, že tohle je film z doby, kdy se na Seagala dalo s chutí dívat.

Goalissimo (2007) (pořad)

Sestřihy utkání z různých fotbalových lig zejména Nizozemsko, Belgie, Švédsko, Argentina, Brazílie. Čtyři hvězdy za absenci nejlepších lig světa tzn. Anglie, Španělsko.

Poslední skaut (1991)

Naprostá paráda. Dokonalý akční film protkaný kupou luxusních hlášek.