• Reality-TV

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Súhlasím s POMO-m tento film je natáčaný pre peniaze a to mi na tomto filme trochu vadilo. Ale inak výborné animácie a herecké výkony - to sa nedá vytknúť. No a čo oceňujem sú detaily - boli naozaj geniálne. No a rád by som vyzdvihol ešte jednu vec na tomto filme - tvorcovia spravili jednu veľmi chytrú vec. Nechali otvorený koniec a tak povediac donútia diváka pozrieť si aj druhý diel. No a ďalšia negatívna vec na tomto filme je, že mne sa zdá HOBBIT veľmi citeľnou replikou Pána prsteňov. Viem, že je to principiálne robené tak ako - to čo sa stalo predtým, ale všetko to naozaj pôsobí ako Lord of Rings :) Inak ako som už napísal skvelý film, ktorý ma oslovil - moje hodnotenie je 85%.

Máša a medvěd (2009) (seriál)

Krásna rozprávka, musím podotknúť, že nie je vhodná len pre deti, pretože pokiaľ máte pôvodnú verziu tak máte aj malú lekciu ruštiny :). Ale inak podarené scénky - pre vekovú kategóriu od 3-8 rokov. Gratulujem tvorcom Máši a medveďa, pretože vytvorili skvelú paródiu na "No počkaj zajac".

Come un delfino (2011) (seriál)

Takýchto filmov tu už bolo kopu, a kopu aj bude. Každopádne talianský šmrnc, skvelý Raoul Bova, a pekná vizualizácia projektu mi spríjemnila sobotnú noc.

Burani ve městě (1999)

Dobrý film, ja mám rád Steve Martina no a keď sa spojí spoločne s Goldie Hown je to naozaj skvelé. Tie vtipy, ktoré boli "otrepané" mi nevadia, lebo koniec koncov stále sa na nich zasmejeme :). Navyše mne sa páčil veľmi scenár a myšlienka filmu. Jednoducho film ako stvorený pre **** - keď to mám napísať percentuálne tak asi 80%.