• Reality-TV

Immortalitas (2012) odpad!

Otrasný film. Viete v čom spravil Erik Bošnák obrovskú chybu? Hneď jeho prvý film bol celovečerák. To je naozaj hrozné. A navyše počul som, že v kine bol tento film mimoriadne propagovaný. No buďme úprimní, pozitívne ohlasy to naozaj nemalo :). Veď koho zaujíma film bez pointy a so štyrmi námetmi? Jediné čo je na filme dobré je výkon jedného herca Pavla Višnovského a soundtrack, ktorý bol mimochodom výborný. No ale odpad to určite nezvráti.

V peřině (2011)

Nechcem urážať tvorcov a hercov (vo filme hrajú páni herci : Mádl, Polívka, Bílá, Vilhelmová ...), ale tento film je jednoznačne natáčaný pre peniaze. Už som v komentári na film "Cesta do lesa" napísal, že je to klasický český motív. A to isté je toto. Jednoducho keď tento film vidíte s anglickým dabingom a nepoznáte hercov ste si istý, že to je české. Jednoducho samá zápletka a koniec aký? Taký aký očakáva každý hneď na začiatku. Som ešte veľmi dobrý keď dávam **. Ale má to aj pozitívne stránky :). Mádl nepodal zlý výkon, a pár vtipov stálo za to. Navyše hudba nebola zlá a ani výmysel, že film sa bude týkať perín. Je to síce nezaujímavé pre filmových fanúšikov a odborníkov, ale pre bežného "užívateľa" filmu - laika je to celkom pekný film. 35% - **.

Hádaj, kto nás pozval? (2008) (pořad)

Celkom pekný program, ktorý je "celkom" aj poučný. Ale tento program je typ programu na odreagovanie mysle, lebo to dávajú v ranných hodinách. Keď to dávali dávnejšie prebúdzal som sa pritom a neľutujem to dodnes. Takže pekný program, dobre sa tu dajú spoznať národy. *** - 63%.

Scooby-Doo (2002)

Neviem či sa autori snažili o to, aby spravili stupiditu na entu, ale ak áno tak to spravili dokonale. Nechápem ako tu môže byť hodnotenie 49% ?! Vôbec som sa nebavil, naopak som sa veľmi nudil a nebyť Atkinsona tak film by bol absolútnym prepadákom. On tam dodal aspoň trochu svetlej stránky, ale inak nič iné. Všetko vo filme bolo úplne nereálne ... 15%

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Veľký odpad odpadov. Otrasné. Na to sa nedá pozerať, je to naozaj odpad vysielacieho času či už slovenských, alebo českých kanálov. Naozaj sa na to nedá pozerať. Nechápem, ako sa môže súťažiť o ŽENU. Už som videl súťaž o ROLEX-y, o gitary, ale o ženy? Veď to sú už akí zúfalí, keď toto vysielajú a akí zúfalí sú, keď to pozerajú? No nebudem písať odpad!

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Podľa mňa je tento seriál napodobeninou Dr. Housa (tým sa netaja ani tvorcovia), ale mne sa nepáči, že je to tak viditeľné. To správanie, ten prejav to je jednoducho Dr. House 2. Už asi nemajú čo dávať. Ale má to aj pozitíva :), sú to celkom zaujímavé prípady a dá sa na to pozerať. Aj ja som si pozrel tri časti.

Cesta do středu Země (2008)

Celkom pekný film, prvým pozitívom je, že je poučný, a preto sa ujme u detí a mladšej generácie (rodičia trvajú na tom, aby si ho pozreli). Ďalším plusom je, že film má skvelé animácie. Čo sa týka hereckých výkonov sú priemerné, podľa mňa nepodal dobrý výkon Brendan Fraser a tiež Anita Briem. Títo dvaja herci a ešte spolu sa mi veľmi nepáčili. Ale podali priemerný výkon (videl som aj horšie herecké výkony). No a na film sa dá pozerať :), je priemerný na *** percentuálne na 60%.

Baba na zabití (2003)

Skvelá komédia a prívlastok čoerna mi k tomuto akosi nejde ;-). Je to rodinná komédia, so skvelými vtipmi. Podľa mňa je film životnou úlohou Bena Stillera. Jednoducho skvelé!, ale na ***** to nemá (***** je len pre vybranú elitu)

Čarodějky (1998) (seriál)

Váhal som či dám *, **, alebo odpad!. Nakoniec som sa rozhodol pre strednú cestu, lebo na seriál sa dá pozerať (a musím uznať, videl som oveľa horšie seriály hodné na odpad odpadu) a niektoré diely stoja za to :). Ale čo sa týka komerčného zaujatia je to skvelý ťah televízie Markíza - musím uznať.

Karel Gott 70 (2009) (koncert)

Neuveriteľné! Ten chlap má 70 rokov a stále dokáže postaviť na nohy tribúny. Skvelý spevácky výkon. Ja som s Gottovým prejavom naozaj spokojný - hlas mu zostal krásne čistý a chuť koncertovať mu zjavne nechýba.