Párování (2000) (seriál)

Někdy trošku přehnaný:) ale vtipný!

Šest v tom (1997) (seriál)

No, na začátku mi to připadalo "jenom" vtipné. Ale postupem času seriál ubíral ze své komediální polohy a některým lidem se to možná nelíbilo - mně ano.

Království (1994) (seriál)

Lars von Trier JE blázen, všichni to víme, ne? A proto miluju téměř každé jeho dílo, ať už je to jakýkoli film nebo tenhle jedinečný seriál. Kde jinde narazíte na člověka, který se denně dívá dalekohledem na svou vlast? Přece v nemocnici postavené na místě, kde dříve byly mokřiny a běliči tam bělili své prádlo...

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

No jistě, další naprosto nepřekonatelný britcom, který se nedá hodnotit jinak než plným počtem.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jednoznačně nejvtipnější seriál všech dob. Jasně, ke konci už možná trochu ztrácel dech, ale přesto geniální. "Myslíte, pane Filuto? Ale ne, kdo by to pak uklízel!"

Best of Bowie (2002) (video kompilace)

Umělec, někdy označovaný jako chameleon, člověk, co vždycky předbíhá svou dobu... Pokud se rozhodnete blíže seznámit s tvorbou pana Davida Bowieho, je toto DVD jednoznačně ideální volbou.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad) odpad!

Já se omlouvám, ale nenávidím Jiřího Krampola.

Občan pes (2004)

Moc milý, snivý, roztomilý film. Vzpomněla jsem si nejen na Amelii, ale hlavně na Nauku o snech. Thaisko je nám možná až příliš vzdálené, než abychom mohli dostatečně ocenit hloubku a krásu tohoto snímku, proto dávám o hvězdičku méně než právě u Nauky. Ovšem přesto jsem z kina odcházela s úsměvem na rtech a hezkým pocitem.

Sametová extáze (1998)

Skvělý film. Příběh, kteý sledujeme, je přesnou kopií toho, jak fungoval tehdejší hudební průmysl a jak vlastně funguje dodnes. Vizuálně povedené. Výborní herci, hudba... 80%

Kdo je tady ředitel? (2006)

On prostě nezklame nikdy. Neuvěřitelná manipulace s divákem. Servítky si nebere před ničím, ať už je terčem vtipů Dánsko, Dogma 95, americké velkofilmy nebo on sám. Zápletka geniální. Herci skvělí. Hodnocení jednoznačné.