Trhák (1980)

viz. uživatel Galadriel - za pět

Amadeus (1984)

Je mi jedno jestli je to podle skutečnosti nebo ne. Skvěle natočený film. Sice trochu delší, ale co na tom? Ve spojení s Mozartovou hudbou je to fakt síla, a když ho na konci odvážejí na hřbitov tak je to po těch 160 minutach až moc velký tlak, ale tak to má být.

Pošetilost mocných (1971)

Pro mě nejlepší film s Funesem. Skvělý film, skvělý výkon, bavím se prostě celý film. Jedina výtka, ale fakt jen jediná, když vjíždějí na koni do zámku královny, hraje hudba, která se tam podle mě vůbec nehodí. Jinak páráda.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Někdy je to slabší, ale sarkastický Nails a Babcock, senilní babča Yetta mě pořád baví.

Comeback (2008) (seriál)

Tajemství proč Ozzák kulhá, kde je manželka Tomáše zůstanou nerozluštěny. Dejdar je takový divoch, který se někdy těžko žvýká, hlavně když dělal staré zábavy v tv, ale tady mu to s vlasama sedlo. Dávám 4, protože to může působit jako zesměšnění metalistů, pohledem, který scénaristi vytvořili...

Přátelé (1994) (seriál)

Sice mi někdy vadí, jak se zoufale k sobě chovají, myslím tím to, že nejsou si schopni ani malou věc přiznat hned a vše tutlají, aby jeden z nich nebyl hned naštva nebo zklamaný, ale všichni víme že to stejně příjde. Ale i tohle překousnu a tenhle seriál hodnotím pětkou, jako naprostou pohodovku když máme s kámoškou rozpitou flašku, to se aspoň zasmějem. Přes dvěstovky nových nápadů, které mě často zabíjí - hlavně originalita Phoebe.

Účastníci zájezdu (2006)

Ač na odvážný výběr účastníků dávám pětku. Prostě nacionálně miluju tyhle české filmy. Chápu ale, že kdyby se postavy nechovaly tak propalově, byla by to nuda. Jinak kamera skvělá, příjemné pokoukání, ničím neurazí a kdykoliv se podívám.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál, na který se kdykoliv podívám. Je vtipný, krutý, nechutný a Berta nakonec všechny usadí :D Pár dílů s novým Charliem jsem viděla a jsou taky skvělé. Mnoho lidí nejdříve nadávalo jaké to bude bez Sheena nudné, ale nakonec všichni jistě koukali, že to je bez něj taky jde. Who cut the cheese?- Pf

Spalovač mrtvol (1968)

Od první chvíle jsem ten film žrala. Podle mě skvěle zpracován, podle Fuksovy předlohy... ta morbidně příjemná atmosféra se fakt povedla. Výkon R. Hrušínského je skvělý, tak jako v jiných filmech, kde hrál takové "poeticky" zahloubané lidi ve svém světě.

Růžový panter (2006)

Zasmála jsem se :D "ženština, co má na nohou vysoké oplatky a používá parfém kanál č.5" ale opakovaný vtip přestává být vtipem a proto za pořád "krásný slunečný den" dám tři hvězdy :)