Vřískot 4 (2011)

Nějak mě to nechytlo, čtyřka přiživující se na předchozích dílech, už trojka byla horší než předchozí dva díly. Cox a Arquette a jejich rádoby manželská krize a Sidney se svojí help-self knihou mě nudili, jediný světlý bod je to, že fakt do poslední chvíle nevíte, kdo by to mohl být, ale už po prvních deseti minutách chcete, aby chcípli úplně všichni.

Honey (2003)

Za hlášku Missy E. v závěru jedna hvězda, za konečné taneční vystoupení druhá hvězda. Tenhle film tak maximálně uspokojí teenagery od 13-17 let, co mají rádi černou hudbu. Jinak je to nezajímavé a chvílemi i dost trapné, Alba jako naivní Matka Tereza pro malé chudé černoušky, co ke štěstí, lásce a prachům přišla jako slepá k houslím je k politování. Avšak v tom špatném slova smyslu!

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Fakt už ani nevím o čem to mělo být! Houpajda do jiného světa? O jedné roli pro hromadu herců? Pak se v tom neztraťte. Tenhle děj se mi za Boha nevryl do paměti a obnovit si paměť shlédnutím znova?? Děkuji, ale ne. Navíc mám takový dojem, že kdyby Ledger ještě žil, tak by tenhle film byl dávno pod kytkama!

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Nejlepší scéna je pro mě ve sklepě v kleci a s Vietnamským obchodníkem, jinak nůďo, nůďo a zase nůďo. Jesse a Chester jsou na facku.

Ženy (2008)

Dobrý film o ženách pro ženy pouze s ženami :) Fakt jsem si tam nevšimla žádného chlapa. Příběh je dobrý, najde se pár scén, které byste si klidně pustili znovu, ale ten konec nemá žádné vygradování a je o ničem.

Klub sráčů (2000)

Kathy Burke jako trochu retardovaný puboš je dokonalá, taky Enfield nemá chybu, musíte se smát už jen tomu jak vypadají, některé hlášky jsou super, některé ale zas tak moc ne a chvílemi je to úplná hovadina. Každý ať si udělá názor, ale do koše bych to neházela...

Renesance (2006)

Nechápu jak může být toto přirovnáváno k Sin City, jde výlučně o animák s detektivní zápletkou z prostředí budoucnosti, který chvílemi nudí.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Bezvadně zvolení protagonisté, na kterých film stojí a padá. Alu Pacinovi ti mafiáni prostě sedí a Depp mě pokaždé překvapí svou různorodostí. Vždycky si vzpomenu na ten film, když vidím rudé botky :)

Resident Evil: Zánik (2007)

Nejlepší díl série, postapokalyptické scenérie, akce, napětí, umírající hrdinové, co víc si jen přát ! A ty zombie zvířátka taky nejsou k zahození...

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Asi je to moje chyba, že jsem viděla jedničku, pak dlouho nic a pak až Resident Evil: Zánik z Nevadské pouště. Řekla jsem si, že bych si měla dopřát všechny díly, jelikož Zánik jsem hodnotila velice kladně, ale tohle byl fakt děs, V naštvanosti mě podpořila hlavně koupě originálu DVD, která ale stála za prd! Monstrum Nemesis bylo něco mezi Golemem a Frankensteinem a bylo tam naprosto zbytečně, celou dobu jsem čekala, že příjde něco, nač bude aspoň nějaká podívaná, ale nakonec jsem to ve 3/4 vypnula, vlastně mě ani nezajímalo, jak to dopadne.... Zklamalo!