Opičí král (1986) (seriál)

Tenhle seriál jsem viděl jako dítě a už tehdy se mi moc líbil i když jsem všemu neporozuměl, to přišlo až později, moc se mi líbí masky a i bojové umění.

Akce Bororo (1972)

Jedeno z prvních sci-fi, které jsem viděl a dokonale mě nadchlo a asi i přivedlo k sci-fi žánru, hledání léku,kterému jsem fandil a v podstatě i překvapující závěr a skvělá hudba to jen dokreslili.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Úžasný seriál, Hercul Poirot v podání Sucheta je něco na čem jsem si smlsnul a myslím, že ostatní představitelé Poirota pokulhávají.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Úžasné zakončení a Ewokové, vtipná vsuvka, nevadí, že jsem malý, když mám odvážné srdíčko tak na mě nemá ani sebevětší přesila.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Zbytečné,hloupé a slaboučké. Bez nápadu a snad i bez scénáře. Na dobrý akční film se podívat můžu když má hlavu a patu, ale to není případ tohoto. Navíc špatný dojem z plochého nic neříkajícího příběhu ještě kazí zběsilý a nepřehledný střih a klepajicí se kamera. Ke zhlédnutí tohoto filmu jsem se dostal jenom náhodou takže uznávám, že moje hodnocení může někomu připadat nefér, ale takové jsem z toho měl zkrátka pocity. Nedá se svítit.

Avatar (2009)

Co dodat abych se neopakoval, vše už bylo napsáno, snad jen krásná hudba a nádherné exteriéry doladily vše na 5*.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Něco tak skvělého, jsem už dlouho neviděl, Úplně mě to pohltilo. A je to také víc a víc temné, násilné. byla i úvaha, že se přestanu dívat, ale nejde to. Táhnu za tím, jak můra za světlem.

Volání divočiny (1966)

Bože jak já tento film miluji, přímo 10*. Moc obdivuji kočkovité šelmy. a v tomto příběhu excelují.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Když jsem seriál našel a začal se dívat tak jsem si pochutnával o to víc mě mrzí,že vlastě není ukončen a zůstalo hodně nevyřešeno.Škoda.