Barbar Conan (1982)

Asi první film s Arnoldem, co jsem viděl a fantasy k tomu, takže skvělý film, kde se víc bojuje než mluví.

Akrobat (2000) (studentský film)

I když jen krátký snímek, zapůsobil na mě velmi silně, příběh je sice jednoduchý, ale i hodně smutný a hudba vše podtrhla.

Gladiátor (2000)

Skvělý film, který ať si pustím v kterékoliv minutě hned vím oč jde, tak moc se mi dostal pod kůži. A závěrečné scény v aréně, prostě něco, jakož i sám konec. Netřeba psát více. No a ještě hudba, skvělá, úchvatná.

Hostitel (2013)

Zajímavé sci-fi, čekal jsem , trochu něco jiného, ale i tak se mi to líbilo. Nechci rozebírat to. či ono, ale zdánlivě dobří mimozemšťané, jsou překvapeni silou vzpomínek a rebelií některých svých hostitelů.Dvě ženy v jednom těle je zajímavý nápad i když ne originální a sledovat jjich souboj stálo zato.Jen závěr byl už trochu přeslazený, ale to už asi patří k dobrému konci. Hlavně, že jsem se nenudil a ani hudba nebyla špatná.

Iron Man 3 (2013)

Film se mi líbil ukrutně, IM nám jaksi dospěl a zlidštěl, stále má smysl pro ironii, ale taky skutečnou obavu, že by mohl ztratit někoho na kom mu sakra záleží .Film má dobrý spád a efekty skvělé a záporák parádní a Mandarin? Ten neměl chybu. Gradace závěrečné scény opravdu báječná a ani hudba nebyla marná.

Svatyně (2008) (seriál)

Seriál se velmi líbil, škoda jen, že nebyl dotažen do konce, mnoho otázek zůstalo nedořešeno. Hodně zůstalo zahaleno tajemstvím a bylo by zajímavé sledovat kam by se ubíral.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Další Star Trek, který jsem sledoval, s napětím až do konce a možná, že se mi o kousek líbil víc než nová generace, možna i proto, že Voyager měl kapitánku pro kterou nebylo snadné zvládnout odlišné členy posádky. A navíc velmi daleko od země.Také setkání s Borgy a pomoc Sedmé s pochopením lidské mentality, to vše za neustálé snahy dostat se domů, je skvělé.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Jako hvězdná brána i tento seriál si mě získal, úžasné město Atlantida a bohužel i nový nepřátelé a také koněčně český vědec, který má skvělé hlášky. A Rodney je kapitola sama pro sebe.Škoda, že není další pokračování.

Jádro (2003)

Pěkné sci-fi,u kterého jsem se nenudil a kde hrdinové nevyhrávali za každou cenu,ale za cenu osobních obětí se jim misi nakonec podařilo dokončit.

Mumie se vrací (2001)

Tak jak se mi líbil první díl tak se mi líbil i druhý díl, opět dobré herecké výkony a vtipné hlášky.