• Krátkometrážní

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014) odpad!

Ještě víc nesmyslná kravina než jednička, všichni umíraj, všichni jsou strašně tvrdý, všechno je zkažený. Greeniny kozy mě fakt nezajímaj, a černobílý filmy už nějakou dobu taky ne . Fakt se divim jak se tohle někomu může líbit.. Při střelení šípem frajer odletí 10 metrů do vzduchu ( potom Alba skočí deset metrů do vzduchu ), u některejch scén to vypadá jak při japonský Godzille, no šílenost .. Nedám ani tu jednu hvězdu za obsazení nebo herecký výkony, protože si to ten film prostě nezaslouží.

Hon na lišku (2014)

Čekal jsem o dost víc, i přesto, že by to měl omlouvat fakt že je to podle skutečnosti, ale to nemění nic na tom, že ten film je o strašnym ničem .. Trochu napětí tam je a nepopírám, že herecký výkony Channinga, Marka a Stevea byly nepochybně výborný ( Hlavně Mark, kterej se musel naučit chodit jak opice ) , ani to mi nezachrání fakt, že to je dost depresivní, protáhlej bullshit. Myslim že se mělo zatlačit víc na psychiku diváka, vpodstatě tam nebylo nic moc těžkýho ..Za mě hodně slaboučký.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Yuckk. Proč všechny novodobý romantický filmy stojí za hovno ? Mám rakovinu, tak si dám cígo do huby a ukážu světu jak blízko smrti jsem . Políbim se v nějakym přitroublym muzeu v Amsterdamu a lidi okolo tleskaj ? Tak to už mi tam šoupněte scénu s inhalátorem a je hotovo. Hlavní herec absolutně dřevěnej, jedinej kdo stál za to byl Dafoe ( Taky to byla jediná věc která mě ve filmu rozbrečela, a to smíchy) . Spíš mě dojímaly příběhy rodičů než těch dvou, ten film prostě využívá strašně lacině a jednoduše strašně laciný a jednoduchý diváky emocema, až vyděračsky... Někomu můžu připadat jako bezcitnej cynik, ale tohle je prostě jenom příšerně tuctová romantická nuda s prvkama novýho desetiletí (čekání na smsku na IPHONE) . Všechno to bylo podmázlý absolutně nevhodnou a pitomou hudbou. Konec zvonec. Okay ?

Odpad (2014)

Nebylo to zas tak hrozný, jak jsem čekal. Ale je to spíš pohádka, než-li nějakej thriller. Styl mučení pro mě i trochu úsměvnej, ale jinak je to fakt takovej příjemnej remake Milionáře z Brazílie.. Já bych osobně řekl, že je to srovnatelný s přeceňovanym "Město Bohů". Dokonce jsem se občas i zasmál, což u pohádky má bejt. A Rooney s Martinem byli skvělí.

Čistá duše (2001)

Docela hezká "pohádka". Je sympatický, že celej příběh je vlastně podle skutečnosti (a to ani nemusel bejt nějak upgradovanej ( když teda vynechám Bettanyho :D)) , Neskutečnej výkon Crowea, absolutně nechápu, jak mohl nedostat za tohle Oscara, když rok předtim natočil Gladiátora, kde byl ale takovej opak role v tomhle filmu, a obě zahrál na ale megazkur*eně dobrou jedničku . Fakt neuvěřitelnej výkon, nemám ho nějak v oblibě, ale cenim si herců, co dokážou zahrát úplně opačný role .. Hudba mě taky docela oslnila, za mě hezkejch 80%.

Talentovaný pan Ripley (1999) odpad!

Néééééééééééééééééééééééééééééééééééé, tohle nemá pět Oscarů . Nemá tyvole nemá . Proč slizkej herec hraje slizkej charakter, ale skoro VŠUDE ! Proč je ten film úplně o ničem takovym způsobem, že je to snad jedinej film kterej sem v poslední třetině celej přetočil ? A proč tady hraje jak Gwyneth tak Galadriel, tak kvalitní herečky ? Kriste pane, Alláhu, Buddho, všichni svatý, Bože, Evo, Adame, Mohamede, matko Terezo, panno Marie, Františku, Václave, Václave, Václave, Karle... Asi si rozbiju hubu o zeď a pak se nechám utopit, tak mě opatrujte.

Malá sebevražda (2012)

Když jsem se chtěl podívat na "sama nocí tmou" (od stejné autorky) , musím říct, že tohle mě excelentně odradilo a přesvědčilo, že ten snímek bude stát za nic stejně jako tohle ...

Žena v černém (2012) odpad!

I kdyby to byl aspoň trošku hodnotnější horor, který vyloženě nesnášim, takže by to stejně dostalo odpad ... Ale ani jednou jsem se nelekl, všechno bylo strašně zdlouhavý, a to to neni ani tak dlouhej film. Radcliffe teda hezky dospěl a dozrál, škoda že se zapletl do věcí jako je tahle.

Červený trpaslík (1988) (seriál) odpad!

Společně s Dexterem nejhorší seriál vůbec. Je to tak příšerně trapný, nechápu jak se tomu může někdo smát. Na druhou stranu, jestli je tohle 5. nejoblíbenější seriál, tak to vysvětluje, že jádro naší společnosti je takový, jaký je, a já už se přestávám divit všemu.

Interview (2014)

Je to geniální !!! Přehnaný, absolutně disrespectful, nechutný, ale geniální. Kterej z*rd si zaslouží větší disrespect než je on? Myslim si že to chtělo megakoule udělat něco takovýho na někoho jako je ten schlíplej rákosník, ale bavil jsem se celej film (když jsem zrovna nekoukal na tu megasexy korejku (která je vlastně z Kanady)). Paráda, Franco perfektní, nemám co vytknout.