• Krátkometrážní

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Knížka na hovno, film na hovno, režisérka si u toho nejspíš prstila .. Očekávám vysoký hodnocení od tupejch nadrženejch kraviček (intelektuálek jak se samy nazývají), jinak si myslim že každej normální člověk by tohle měl vidět stejně jako já, a to kanál, chamraď a svoloč filmografie. Herec prkennej jak Bana. Zase miliarda KECŮ a hypu okolo týhle sračky, všichni si o tom povídaj, jako kdyby to bylo něco božího. Stejně jako Nymfomanka, tohle poloporno a nesnesitelný 2 hodiny vlastně o ničem, jenom o ukojený kundě a "nádhernym bohatym tajemnym" kryplovi, z kterýho přesně všechny ty nány sou hotový. Bohužel pro filmy který sou jenom o marketingu a o ničem jinym pro mě nemaj místo. YUCK

Teorie všeho (2014)

Hudba dělá film bejby, hudba dělá film.. Po třetím shlédnutí musim říct, že Eddie je dechberoucí a exceluje neskutečnym způsobem. Dlouho jsem neviděl tak dobrej výkon v tak těžký roli. O filmu můžu jen říct, že je geniální a geniálně vtipnej stejně, jako sám Steven Hawking osobně.

Equilibrium (2002) odpad!

Oh my fucking god. Tak tahle bezemoční sračka mě dostala na kolena. Byly tam teda chvilky.. Hm , nebyly. A meganail in the coffin byl useknutej ksicht, to jako FAKT ? Docela mi to připomnělo Loď Duchů ....... Hudba úplně vyjetá, ale hlavně se NAUČ STŘÍLET PODLE ÚHLŮ tyvole :D . Jeden z nejsměšnějších filmů EVER. Jdu si asi dát dávku nějakýho fetu, abych na to zapomněl.

Tísňová linka (2013)

Po fakt hodně dlouhý době sem pociťoval napětí.. A dost velký. Zaujal mě ani ne tak výkon Berry, ale spíš Eklunda, kterej teda byl fakt neuvěřitelnej..Občas je to dost přitažený za uši, ale je to parádní thriller, musim všem doporučit..

Terapie láskou (2012)

Nepřekvapilo mě tu vůbec nic. Jennifer je okouzlující, krásná a přitažlivá. Bohužel pro mě asi jako Quasimodo pro Hiltonovku.. Nepřekvapil mě ani výkon De Nira a Tuckera, který byli báječný jako v každym filmu ..

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Taková tuctovka, nic co by se mělo objevovat v kinech ... Upřímně jsem na to koukal jenom proto, abych zjistil jak je na tom Cooper herecky ( Jako pro fanouška Warcraft je to pro mě dost důležitý ), a Domča mě hodně překvapil, byl skvělej ( Stejně jako hudba, což je taky super ) , akorát si chudák zapomněl vzít na final fight proti upírovi česnek ..

Proti slunci (2015)

Úžasnej snímek, celej příběh se odehrává na dvou metrech čtverečních, a je to bomba. Narozdíl od Lockeho to tady naprosto stačí, herci excelujou, hudba graduje. Jediný co bych vytknul je dost nepřesvědčivá scéna se žralokem, která vypadala jak první díl Čelistí, ale jinak teda smekám.. Jinak Tom dospěl a dozrál do výbornýho herce.

Dort (2014)

Škoda, že druhá polovina filmu je protáhlá jak ksicht Jennifer v tomhle filmu, ale abych to vzal na pravou míru, byla tady úžasná, asi její nejlepší výkon. Nic jinýho sem vlastně nedělal, než jen sledoval její divadelní hru.

Lidská stonožka (2009) odpad!

Megakonkurence Antikrista, nechutnější sračku jsem snad ani neviděl. Napíšu něco, co jsem už napsal i u jiných filmů, nechápu, jak se tohle vůbec může dostat do filmografie, a jak to vůbec někdo může natočit. Ještě o to víc nechápu, jak se takový hnusný pí****ny můžou někomu líbit. Jestli tady někdo hovoří o kreativitě, tak pochybuju o jeho uvažování