Země krásná neznámá (2006) (seriál)

Celkem dobrej seriál o stavu naší planety. Viděl sem skoro všechny díly a v každém je mnoho zajímavých i znepokojivích informací.

Wild Style (1983)

Good movie, real graff.

Bůh žehnej Americe (2011)

Dost špatnej zpusob (ve filmu) jak resit problemy (treba i Ameriky). Myslim ze by bylo lepsi zkusit spis zit v miru nez delat dalsi nasili.

Znovuzrodenie lesa (2009)

Opet tragikomicka ukazka toho jak se clovek marně snazi pretvorit prirodu k obrazu svemu. Nastesti prirodni sila je silnejsi nez clovek.

Pod maskou (2006)

Je velmi smutné jak se lidstvo dnes chová ke zvířatům (až se stydím že jsem člověk). Film ukazuje krutou realitu o týrání zvířat, o které většina lidí ani neví. Žijeme pod ideologií kapitalismu a materialismu. Což je destruktivní nejenom pro nás ale i pro všechno živé okolo nás. REVOLUCE HNED TEĎ!!!

Štěstí na dosah (2006)

Tenhle film je presne jako vetsina od Hollywoodu. Zkresluje realitu. Realitu zivota na ulici, realitu fungovani burzy, chovani bohatých a mocných lidí, realitu chudoby hlavně. Většina lidí se z ní nikdy nedostane. Je paradoxni ze film o chudobě a zivote bezdomova dokaze zaroven davat zdanlive pozitivní pohled na kapitalismus. To dokaze jen Hollywood. Proto je lepsi se divat na dokumenty.

Dogma (1999)

hoodně špatný vtipy na úrovni "monsrum z hoven" a podobně, nechápu jak muselo jebat tvůrcum filmu (asi hodně)

Český žurnál - Hranice práce (2017) (epizoda)

Dokument zobrazující tvrdou realitu o nejhorších pracovích podmínkách v Česku. Žijeme v systému který musíme změnit..

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Policie má ruce od krve. Film podle mně vůbec nevystihuje smysl slova ACAB . Policajt si svojí práci vybral sám a nese zodpovědnost za to co skutečně pod uniformou dělá. Bránit zkorumpovanej stat a spatne napsany zákony mi jako hrdinstvi neprijde...