DVTV (2014) (pořad)

Některý epizody jsou dobrý a velmi zajímavý. Problém liberalismu a kapitalismu ale je, že se tváří objektivně a v DVTV je hodně politickejch klaunů který hodně okecávaj. Ale dost cenim za to že si tam zvou i anarchisty (např. Amir Taaki).

Temná strana čokolády (2010)

Nevěděl jsem že ještě existuje dětské otroctví a to že NADNÁRODNÍ KORPORACE berou kakao z plantáží kde pracujou 7-letý děti, to něco vypovídá o civilizaci..

Antifašisté (2017)

Antifa, rise up, power to the people!

Pozemšťané (2005)

To je šílený jak se lidstvo chová ke zvířatům. Tohle by měli vidět všichni co odsuzujou vegany. Žijeme ve fejkové civilizaci, je potřeba jí radikálně změnit k lepšímu a nečekat, že nám pomůžou politici

Pěstírna (2017) (seriál) odpad!

Nesmysl, lidi žijou v iluzi

Zelená poušť (2012)

OTEVŘME OČI! Palmový olej zabíjí naši planetu

22 Jump Street (2014)

21 byla fakt sranda, kdyz sem videl 22 po prvy rikal sem si slabsi ale ujde. Kdyz sem se na to zacal divat po druhy, uvedomil sem si ze je to beckovej absulutni ODPAD.

Pena (2010)

Je dobry videt i temnou stranku Prahy, odstrasujici od vseho moznyho co se v ulicich deje.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Jako film dobrej ale musim dat 3* za manipulaci (ne deti takhle fakt LSD nefunguje)

Mafiáni (1990)

Omyl penize a moc neni vsechno! Asi nesouhlasim se Scorseseho pohledem na svět..