Rapl - Cvokhaus (2019) (epizoda)

Bizár pokračuje a nabírá obrátky.

Zelený servis (2016) (seriál)

Skvělý seriál ze současného New Yorku, který není ani tolik o dealerovi travky jako o jeho možných i zcela nemožných klientech. Po shlédnutí jedné série jsem ztracen a nucen seznat, že můj život je v porovnání s životy postav tohoto seriálu beznadějně nudný a nezajímavý.

Cvrček a basa (1979)

Krásné dětské pohádky, něžné a vlídné, s pěknou hudbou. Balzám na duši a děti je milují.

Děti noci (2008)

Film o chcípácích pro chcípáky, které leda tak ujistí v jejich sebelítosti. Nic se tam neděje, nic se nestane, táhne se jako smrad a nakonec jen vyvane do prázdna.

Bronzová zahrada (2017) (seriál)

Poslední, naprosto dementní díl sráží kvality této série. Ano, opravdu by bylo lepší, kdyby Moiru nenašel.

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

U tohoto dílu jsem se moc nezasmál, ale i přesto se mi to líbilo.

Temný případ - The Hour and the Day (2019) (epizoda)

Nuda, nuda , nuda. K případu nic extra zásadního, zato o Hayesově manželství už víme skoro všechno stejně jako o jeho zmateném stáří. Tohle se nedá srovnávat ani s druhou sérií, natož s druhou.

Kluci z hor (2018)

Nikdy nepochopím, jak neumětel Magnusek dokáže do svých paskvilů sehnat tolik dobrých herců. Plus už vůbec nepochopím, kde na ty svoje propadáky bere peníze, to tedy všechna čest.