Maska Junior (2005)

Po velmi vtipném filmu 'Maska' jsem se na zhlédnutí filmu Maska Junior velice těšil. Nemohl jsem být ovšem více zklamán. Hloupý nudný film bez pointy a co je nejhorší, bez jakýchkoliv známek humoru. Nenapadá mě nic světlého, co bych v tomto děsném filmu vyzdvihl. Opravdu zklamání.

Jackass 3 (2010)

Sebedestruktivní partička Jackass opět povýšila o jeden díl. Ani u tohoto se nudit nebudete, naopak, Jackass 3D vyzrál jako víno a nabízí skvělou podívanou, ještě neuvěřitelnější kousky, ale hlavně pohled do zákulisí, což jsem velice ocenil. Bam Margera je hvězda!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Epické vyvrcholení Tolkienovy trilogie. Tady příliš není co vytknout! Úžasné velkolepé bojové scény, krásná výprava, skvělá hudba, to vše tvoří tento film. I přes 201 minut délky se nebudete nudit ani vteřinu. 'One Ring to rule them all'.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Skvělý seriál! V nejnovějších sériích šla kvalita bohužel mírně dolů, ale stále to je jeden z nejlepších seriálů. HIMYM by se dal taky nazvat 'renomovaní Přátelé'. Vřele doporučuji, Barneyho a Robininy hlášky, Marshallova a Lilyina souhra a Tedova výprava za poznáním 'té pravé', u toho se nudit určitě nebudete!

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Jmenuju se Earl je nadprůměrně kvalitní podívaná o zlodějíčkovi, kterého po setření vítězného losu srazí auto a ten se rozhodne svůj život přehodnotit. Sepíše si seznam všech špatností a snaží se je jednu po druhé se svým 'pomalejším' bratrem Randym odčinit. Earlovo roztomilé buranství, Randyho zabijácké hlášky, krásnou mrchu- Earlovu exmanželku Joy, inteligentního 'Krabáka' a nádhernou pokojskou Catalinu si prostě nelze nezamilovat. Jako velký milovník Earla jen těžko skousnu fakt, že se nikdy nedočkáme konečné série, ovšem nadějí je možný plánovaný film o Earlovi.