• Pohádka

Arabela (1980) (seriál)

první serie Arabely je geniální...každej svého času chtěl mít prsten a plášť ( kufr si milostivě můžete nechat ) druhá serie se mi nelíbila už v době vzniku..

O hloupé havířce (1990) (TV film)

paní Janečkové děkuji za mnoho krásných nedělí v dětství i teď..

Hádanice (1990) (TV film)

přesně takhle mám nedělní pohádky ráda..

Babovřesky 3 (2015) odpad!

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... každá jedna tečka je sprosté slovo..........................................................................................................pod každým dnem je hluboká tma a prázdno a ještě hlouběji je kopa sraček...tak ještě 1000000 km pod tímto je TOHLE...

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) odpad!

člověk by si řekl,že legendy jako Johnny Depp, Geoffrey Rush už mají na důchod našetřeno...ale néé,oni z nějakých prapodivných důvodů musí pořád pokračovat..takže po výborných 3 dílech si nedali říct a točí pořád dál...na tomto díle se mi nelíbilo vůbec nic a mají se točit další dva...Johnny točíš čím dál horší věci a myslela jsem,že skončíš na vrcholu,ale ty padáš do sraček..škoda

Temné stíny (2012)

sorry Time,touhle cestou ale nechoď, Eva Green výborná

Co jsme komu udělali? (2014)

tak a konec světa nastal...my a Francouzi jsme vždy v minulosti byli VELMOCI na komedie...ale to je bohužel minulý čas...ach jo,z tohoto tématu šlo tolik vytěžit..ach jo,to se fakt nepovedlo :(

Divoké historky (2014)

perfektní podívaná....nemám žádnou výhradu,jediná povídka,která se mi nelíbila je narozdíl od hodně lidí zde bitka řidičů-na můj vkus moc brutální,jinak jsem se skvěle bavila...Pasternak a Svatba jsou favoriti,psychotickej Bombička hned v závěsu..ps: chtěla bych pana Bombičku vidět v Čechách,tady by se na úřadech jinak pobavil,ve filmu byli velmi slušní..:D