• Pohádka

Pustina (2016) (seriál)

hlubovká poklona autorům,tvůrcům,hercům a vůbec...díky HBO které nám ukazuje,jak moc umíme...tohle je 8mi hodinovej nářez..nejhlubší poklona mému oblíbenci Duškovi,takovýho magora slizkýho snad nikdy nikdo neztvárnil a myslím,že mu to nedalo ani moc práce..Hannibal Lecter se může jít zahrabat,z Karla šel strach v každé scéně..

Legenda o Vánocích (2007)

krásný příběh o zrození tradice,výborně zpracovaný,ale bohužel musím ubrat hvězdičku za oba dětské Nicolasi...oba vybraní herci jsou extrémně škaredí,hlavně ten mladší a to se nedá jen tak přehlédnout

Svatý rok (1976)

výborný francouzský film,ale že by komedie?? Jedině: ' Jsme v prdeli, monsignore '

Sněhová královna (2014) (TV film)

až na výběr chlapecké postavy Kaje moc milé překvapení....moc pěkné zpracování a malá Gerda,to je doslovně náádherná holčička..

Malý princ (2010) (seriál)

příjde mi hrozně zajímavé,že když se jedná o skutečnou historickou událost převedenou na plátno,tak to tady nikomu nevadí,že to není přesné a že si tvůrci realitu vytvarují podle sebe..a když se seriál inspiruje knihou-ani né skutečnou událostí-tak to se tady zvedá bouře,jakej je to hnus..ne není to hnus,je to plné fantazie, animace a každá z planet v seriálu jsou originální

Život pod vodou (2004)

pro mě jedno ze slabších děl...nejlepší pasáž je záchrana rukojmího v hotelu a záběr na anténku na potapěčské helmě..a ta hudba okolo je taky pecka