• Pohádka

Je s námi konec? (2016)

nuda nuda nuda...slavný herec,který jen stojí a dělá wau a aach nebo aha...proč musí USA,která stále je na předních příčkách spotřebitelů fosilních paliv,točit takovéto věci...doufám,že herec jde příkladem v životu šetrném k přírodě... pokud se zvedne hladina moří,zaplaví to Floridu,no to mi fakt trhá žíly,my v USA totiž nevíme,že existuje i Evropské pobřeží,Holandsko, Tichomořská souostroví a vůbec zbytek světa....ano mají pravdu,lidé ničí planetu,ale tento způsob zpracování se mi zdá hodně nešťastný a pokrytecký....kdo se chcete mrknout na opravdovou kvalitu, pusťte si toto: http://www.csfd.cz/film/253641-home/prehled/

Pořad (2015) (pořad)

jupíí,tak tohle jsem potřebovala pro chvíle nudy...stejně jako Hudební masakry je tohle bomba,kdy nadšeně souhlasím s každým zde jmenovaným...je to pecka a za bříško se popadám..

Legenda o lásce (1956)

Neustále dramatické pohledy,vzdechy,poletovani po místnostech s rozevlatymi zavoji..."Ne,nechci být vezirem,chci být malířem"... nemám ráda afektovanost a tady je jí víc než je únosné

Muž, který stoupl v ceně (1967)

zajímavé,jak ke stejnému problému dvě země přistupují uplně jinak..ve Francii se nabízí modré z nebe a miliony-Tetovaný- a u nás nedostane ani najíst a jedná se s ním hůř než s kusem nábytku :D

Život na zámku (1995) (seriál)

absolutní porevoluční průměr,na který jsme ale čučeli všichni...narovinu jsou tu i daleko daleko daleko široko horší

Anthropoid (2016)

fakt jsem byla zvědavá,jak se této pro nás důležité události zhostí novodobý filmaři...takže za mě NE realitě děje, NE hereckým výkonům,kdy kluci vůbec nepůsobili jako kamarádi,ale spíš jako parodie na Bonda navíc neustále s cigárem v tlamě v době potravinových listků,bez nároku na ně??? NE otřesné neposlouchatelné angličtině NE absolutním nesmyslům v ději,kdy režisér tvrdil,že si studoval tuto událost??k přestřelce u jakési boudy nikdy nedošlo a navíc,kdyby jeden ze zrádců utekl,tak by hoši nedošli ani k první stodole a už by je měli...pak bla bla bla plno blbostí,jakože všem řekneme,proč jsme tady a kdo jsme,neuvěřitelné dialogy se ženskýma o smyslu naší mise..jedno veliké NE tomu,že z Kubiše udělali pochybujícího naivního blbečka,kterej to vlastně udělat asi nechce,chce se oženit a mít děti a psy a domek s muškáty,to že řešil nějako cestu zpět do Londýna a vypadal jako někdo,kdo žádný výcvik nemá a vůbec nic neví o válce,armádě atd...nezlobte se místní hodnotitelé, ale u takovéhoto filmu tyhle detaily DŮLEŽITÉ JSOU!!!!!!!!!! ten meeting čtyř sudiček uprostřed zatáčky před atentátem,protože si přece musíme ujednat strategii hry..NO DO PRDELE!!!!!!!! následně jsem měla pocit,že sleduji parodii na tuto událost,když se v bytě řešilo zabití té jedné slepice...už už jsem měla radost,že nějaké emoce ze mě dostane přestřelka na balkoně,když pominu ty tuny střeliva,které ti tři měli u sebe,ale konec v kriptě,kdy ta mrtvá slepice zve ke společné koupeli,to mě opět usvědčilo v tom,že s tímto se teda nehodlám stotožnit..pane Sequenci st. hluboko před Vámi stále smekám,Vy jediný jste dokázal natočit skvost hodný takové odvahy..a všechny 4 a 5-ti hvězdičkáře zde bych nahnala do knihovny a fakta o historii bych je nechala alespoň jedou si přečíst

Hej-rup! (1934)

ve své době výborné dílo s ožehavým tématem,v dnešní době už hodnotíme jinak-na můj vkus příliš levicové,ač to tehdy nikdo nemyslel zle..však nejvíc V+W mohli mluvit později,jak je to rozdělilo do konce života..

Zlodějka knih (2013)

plno komentářu zde píše,že jim to příjde moc ideální a sladké...no jen bych ráda řekla,že pokud by těchto lidí nebylo,kteří se při klepání gestapa na dveře hned neposrali a nepráskli i vlastní babičku do třetího kolena,tak bychom zde taky možná už nebyli my..:) hodně silný film s překrásnou hudbou,která ty emoce šroubovala do maxima...nej scéna: vyprávění příběhu v krytu při náletu,to byla síla..

Odyssea (1992) (seriál)

spolu s Opičím králem další seriál,o kterém když mluvím na veřejnosti,tak na mě všichni civí jako na blázna v pomale vrzají dveře léčebny...nikdo ale vůbec nikdo ho nezná a dokud jsem si nevzpomněla na název sama,tak mi nikdo nedokázal poradit,jak se jmenuje...dávám 4 hvězdy za to,že mě musel hodně moc bavit,když na něj o 20 let později vzpomínám..:)

Kick-Ass (2010)

tímhle směrem moje koleje nevedou