• Pohádka

Kosmo (2016) (seriál)

soutěž o poklad skřítka Topílka :D nejvíc scéna: narážka na Mnichovskou dohodu a vůbec veškeré dialogy z ministerstva jsou geniální...

Trpaslík (2017) (seriál) odpad!

Slovník v pilotu: posrat,kokote, zástrčka píčo,srat,doprdele,vole,honit pero...Gratuluju milí poplatníci TV poplatků...Řeknu vám to slovníkem tohoto seriálu- Jste totálně vylízani zmrdi když se vám tahle píčovina zda vtipná a já jsem totálně kůl, když umím říct piča kokote vole madrfakr..A předpokládám že moji recenzí nikdo nesmaže, protože všechny sprosťárny,co jsem tady použila říkají herci v téhle sracce

Legenda o drakovi (2015)

krásný příběh zasloužil lepší zpracování

Zázračný nos (2016) (TV film)

ano,mezi slepými jednooký králem..až na ty dva české herce celoslovenská pohádka opět suverénně převálcovala ten český hnus

Pravý rytíř (2016) (TV film) odpad!

absolutně blábolný scénář od člověka s mozkovým postižením, herci co neumí hrát-Vaculíka a Hanzlíka nevyjímaje- rovná se KAŽDOROČNÍ TRADICE..děkujeme ČT..:) přes den se ráda podívám na staré dobré kvalitní pohádky a večer pro pobavení sleduju ty nové a rok od roku se bavím víc a víc..

Učitelka (2016)

Karlos 80 - WTF ??? pět hvězdiček za film bez poskvrny..výborný příběh-bohužel, herecké výkony civilní, hudba a vůbec vše prostě bez chyby...

Tohle je náš svět (2016)

tenhle film přesně ukazuje,jak je těžké vybalancovat kde stát mezi dvěma extrémy,které jsou ale oba špatné...konzumní způsob života je otřesný,na druhou stranu uplně se odstřihnout od civilizace je druhý extrém,který stejně fungovat nemůže...i tady jsme názorně viděli,jak lezecké vybavení, oblečení, autobus, zbraně a více méně vše nakupoval otec v systému..konec na farmě je nádhernou ukázkou jak jde žít v souladu s přírodou i systémem...herecké výkony dětí i Vigga excelentní..

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

výborný dokument,který mapuje velice široce jednu z pro národ nejdůležitěších událostí nedávné historie....to,co zde hodně lidí zmiňuje jako zápor-že je to moc rozvleklé a dost to odbočuje- já považuji za klad...představují nám zde,jak se žilo běžnému občanu,jak vznikal odboj v Anglii,co je k tomu vedlo atd. a to je součástí historie a je velmi důležité,aby to vše bylo řečeno pro celkový obraz situace a motivace...jediné za co ubírám hvězdičku tak je TT jako vypravěč,protože na mě působí,jako by vykládal pohádku před spaním..:)