• Pohádka

Ajťáci (2006) (seriál)

takhle si představuji humor..víc nemám co dodat...při scénách v divadle-záchod pro postižené,setkání v baru,kdy Moss je barman a Roy na vozíku,brečím smíchy pokaždé..a hned za nimi je scéna,kdy Jen volá do call centra kvůli opravě počítače..NESMRTELNÉ..

Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)

No samozřejmě že jsem to sledovala v době základní školy,kdo ne, v něděli před obědem,ale že by to někdy byla nějaká kvalita? Neustálé postkomunistické ukazování reklamy na Malbora a kulisové interiéry mi vyloženě vadí.

Knoflíkáři (1997)

Dvě hvězdy za Holubovou a Hrušínského a dvě za výbornou povídku o duchovi amerického pilota. Bylo mi ho opravdu líto a už nikdy nebudu nadávat na počasí. :) Jako celej film působí velmi dobře.

Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Kvalita nic moc,ale obsah jako oddechovka víc než dobrý.Navíc všichni herci,kteří hráli zlé síly jsou perfektní, Kříž jako vodník byl víc než reálný,prostě jako by opravdu byl vodník,Chýlková jako čarodějnice taky super a Dlouhý jako snad vlkodlak,bo co,taky děsivý,nechtěla bych,aby mi stával v noci pod oknem a čučel dovnitř. Takže pěkný průměr.

Swingtime (2007) (TV film)

ano,tohle je návrat k české kvalitě...takhle by se mělo točit pořád..toto smutné téma bych se nebála zpracovat i do kin...

Fimfárum Jana Wericha (2002)

geniální zpracování od geniálního umělce..pan Werich byl a vždy bude stát na piedestalu a nikdo ho odtamtud nesundá..pro všechny,kteří zde zmínily,že se to jejich dětem nelíbí, otázka...Kdo vám kdy řekl,že to jsou pohádky pro děti? jako mluvené slovo poslouchám pořád dokola na spaní..:)

Perly a růže (1985) (TV film)

naprosto průměrná pohádka,brzo zapomenu

Peklem s čertem (2002) (TV film)

nijak neoslnilo ani dějem,ani hereckými výkony

Účastníci zájezdu (2006)

na dovolené jezdím zásadne jako individualista a nelituji námahy si sama vše naplánovat..v tomto filmu od první minuty do poslední máte uvedeny důvody proč to dělám a proč nikdy opravdu nikdy nepojedu autobusem s cestovkou..dvě hvězdy za Karla a Karla