Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

:-D Toto bol pokus o čo? Okrem Megan Fox, ktorá zaujme hlavne mužov, sa nie je na čo pozerať. Úbohý scenár a zároveň s ním aj celý film.

Agent Cody Banks 2 (2004)

Horšia ako jednotka. Druhú hviezdičku pridávam len za ten Londýn, pre ktorý mám slabosť.

Agent Cody Banks (2003)

Ani neviem z akého dôvodu, ale tento Cody Banks, ktorý sa hrá na Jamesa Bonda sa mi celkom pači.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Ani neviem prečo, ale mne sa tento film páči. Zaujal ma hercami, slušnou réžiou a celkom prijateľnou dejovou líniou.Teším sa na ďalšieho Percyho Jacksona.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

Hayden vôbec nemusím, navyše ani tie jej "tanečné" pohyby. Napriek tomu dávam 1* - keď si totiž hlavnú postavu odmyslím, na odpad to nebolo.

Mary a Max (2009)

Veľmi dobre spracované, dokonca mi nevadila ani tá plastelína.Hlavná myšlienka filmu stojí za to, aby sme si ho pozreli.

Prosincoví kluci (2007)

No, čo povedať. Možno tak to, že Daniel Radcliffe má naozaj herecký talent a vie zahrať asi všetko, čo musí. Za jediné plus na tomto filme považujem Daniela a Teresu Palmer, medzi ktorými to iskrilo aj v skutočnosti, čo asi spôsobilo tie dôveryhodné herecké výkony.

Avatar (2009)

Veľký zážitok, no napriek tomu mi tam niečo chýbalo. Efekty jednoducho nemali chybu, herecké výkony boli tiež výborné.Ale , bohužiaľ, nedokážem sa zbaviť pocitu, že efekty boli pri tvorbe Avatara prioritou. Najskôr som tento film pozerala doma v menej dobrej kvalite a myslela som si, že chyba bude práve v nej. Nebolo to tým. Keď som odchádzala z kina, pocit bol stále rovnaký. To ale nemení nič na tom, že James Cameron je špičkový režisér a jeho Avatar patrí medzi najúspešnejšie filmy.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

A to som si myslela, že horšie zarežírované to už nemôže byť. Nuž, mýlila som sa. Bolo to prisladké, veľmi natiahnuté a už ani Edward nemal taký účinok na baby ako v jednotke. Strieborné Volvo C30 sa zmenilo na čierne, čiže teraz bude mať polovica dievčat na svete dilemu, či si majú zaobstarať strieborné alebo čierne:-) Weitzove filmy majú vždy pekné efekty, no pre mňa sú nudné.

Cutlass (2007)

Veľmi dobre spracované. Dokonca to malo aj hlbšiu myšlienku...naozaj ma to prekvapilo. V dobrom, samozrejme.