• Romantický

Letuška 1. třídy (2003)

Popravdě jsem se kromě několika momentů skoro celý film nudila. Příběh rozhodně není nijak originální a hlavní hrdinové působí dojmem umělých figurín.

Letec (2004)

Přestože Leonardo DiCaprio zrovna nepatří mezi mé oblíbence, musím uznat, že tady je jeho postava docela věrohodná. Film je kvalitně zpracovaný, ale v poslední třetině se mi zdá moc zdlouhavý. Kdyby film zkrátili na dvě hodiny, byl by to jistě úžasný zážitek, takhle je to pro mě ale jen 65%.

Lepší už to nebude (1997)

Dva lidi, co se nenávidí a nakonec se do sebe zamilují, sice už to tu párkrát bylo, ale v podání Jacka Nicholsona a Helen Huntové to skvěle funguje. Přesto mám z téhle skvělé komedie nejraději scény s Melvinem a jeho sousedy (včetně psa od naproti).

Láska nebeská (2003)

Krásný vánoční romantický film se skvělým obsazením, který potěší všechny romantické duše. Film je složen z několika menších příběhů jak jinak než o lásce. Obzvláště Bill Nighy v roli stárnoucího rockera, z jehož předělávky staré písničky se stane vánoční hit, a Colin Firth jsou opravdu kouzelní, vlastně báječní jsou úplně všichni. Po dalším zhlédnutí mi to navíc připadá ještě vtipnější.

Kruh (2002)

Tenhle film mě zaujal a dost se mi líbil, přesto jsem se u něj ale nebála tak, jak bych u takového hororu čekala. Nicméně Naomi Watts je skvělá a rozhodně je to film, který stojí za to vidět.