Pach krve 3 (2009)

Sklamanie, každým dielom to klesá na kvalite.Teraz niektoré triky boli vážne smiešne, tá scénka s autom , stoho ma štípali oči. A to som Fanda Pachu a Hôr.

Jurský park 3 (2001)

Je citit ze to nieje pod Stevenovou taktoukou, ale film rozhodne nenudi a nasiel sa konecne premozitel Tyranosaura Rexa!:D

Jurský park (1993)

Na svoju dobu, teda pardon este aj na nasu dobu užasné vyzualne efekty!!!, Keby kazdy blockbuster bol takyto a nie taky temny a chladny ako teraz(NOLAN a spol).

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Samozrejme ze to nieje tak super ako jednotka, ale rozhodne nic sa ani nepokazilo, viac dinosaurov a akcie.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Náhodou videná jedna časť mala na mňa taký účinok ako máloktorí detektívny seriál. Dnešné krimi tomuto nesiahajú ani po päty. A ten knírek , ten som si náhodou oblubil:D

Star Trek (2009)

jo,jo . Ako pilotný film začínajúcej série nie zlé, príbeh má ,,logiku" len ma prekvapili až príliš krátke súboje s Lodmi, to nezostalo viac peňazí na aspoň 5 minútové súboje?. Ale aj napriek chybičkám krásy celkom podarené scifi, a predstavovanie hlavných hrdinov je na úrovni.

Resident Evil: Odveta (2012)

Nabušený film! Zapnite zosilnovač na domácom kine a uzite si jazdu v boju proti zombies!, nechápem prečo film ma také hodnotenie, asi niekto zas sledoval len rip na notasy že kedl :D:D Ale teraz vážne. Piaty diel je podľa mňa niečim výnimočný. A to tým, že je v ňom je snáď najviac akčných scén vtesnaných do 92 minút!!! Príbeh je trošku jednoduchý a priamočiary, ale Resident sa ani nikdy nehral na nič viac. Tržby hovoria za všetko- je proste akčná bomba:)

Resident Evil: Zánik (2007)

Trojka Evil troška zaostáva v akcií oproti dvojke, ale o to viac sa tu dbá na vykreslenie príbehu. Milla opäť v top forme natrháva zadky zombíkom, takže o zábavu a akciu je postarané. Tento diel už zachádza dosť do oblasti scifi. Inak ak sa bojíte havranov, tak radšej sa tomuto filmu vyhnite:)

Resident Evil: Afterlife (2010)

Neuveriteľné, touto časťou som sa stal fanúšikom tejto série!. Akce, akce,zombici ,akce!, Úžasná oddychovka, a ten chlapík v tej klietke, joj to bola len čerešnička na torte:D Anderson tento film pojal MEGALONSKY, dalo by sa povedať, že až BAYOVSKY:D, Akcie sú dychvyrážajúce, nechýbajú aj spomalovačky, a kurna super zbrane. PS: Ak ste fanúšik Silent hill, tak Vám padne čeľusť pri jednej scéne.:)

Ghost Rider 2 (2011)

Keby nieje finálna scéna tak dobrá , tak by som dal menej, dosť sklamaný som po vydarenej jednotke.