• Fantasy

Gran Torino (2008)

Výborný film. Nepostrádá ani tradičně cynický humor Clinta Eastwooda.

Český sen (2004)

Hláška reklamního agenta "My lidem nelžeme", myslím, vstoupila do dějin

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Tento romanticky laděný snímek s prvky lásky, zamilovanosti a něžného sexuálního aktu ve mně vzbouzí velmi příjemné a pozitivní pocity a choutky. Při jeho shlédnutí jsem prožíval přímo divácké orgasmy podložené především Pasoliniho dokonalým citem pro vyjádření mezilidských a partnerských vztahů. Výkony hlavních i vedlejších herců mne naprosto ohromovaly svou věrohodností a upřímností, především v dojemných fekálních scénách, které se mne dotýkaly v nejhlubších částech mého srdce. Zvláště pak oceňuji komické prvky užívané Pasolinim v relevantních momentech, u nichž jsem málem padal ze svého diváckého křesla. Jelikož však nejsem přílišným příznivcem romantických a láskyplných filmů ve stylu "Miluj bližního svého", musím tento film hodnotit jako naprostý sentimentální odpad.

Evoluce (2001)

Bohužel nakonec jedna velká reklama.

Spider-Man 3 (2007)

Ten závěrečný souboj byl opravdu až zbytečně dlouhý a nevýrazný. Raději bych volil předchozí díly.

Yes Man (2008)

Ačkoliv Jim Carrey výrazně stárne, je to pořád jeden z nejlepších komiků.

Horton (2008)

Neucelený příběh bez pointy - asi největší chyba filmu. Aspoň, že dabovali Carrey s Carellem, jinak bych se přes toho emokluka nedokázal přenést.

Kung Fu Panda (2008)

Jack Black se měl narodit jako panda.