• Krátkometrážní

Hop (2011)

Nemám pochopení. Prostoduché. Možná lepší old school Hasselhoff, jinak jen otravný týpek /James Marsden/ s otravným zajdou, oba otravnější, než "otravný pomeranč". Seznámení otravných hrdinů počíná střetem zajdy a Volva.

Gigi (1958)

Něžná romance, romantika, příjemně naladí. Dějová jednoduchost, miloučké. 9 Oskarů by muzikál dnes nedostal, nicméně moc hezká práce i požitek z těch romantických dojmů.

Stíny temnoty (2012)

Urvat někomu hlavu i s páteří je nápad, který jsem zatím mimo Predátora nikde jinde neviděla. Zpočátku zdánlivě vtipně vyhlížející groteska, parokomedie s kladným vztahem ke krvi. Zběsilá řežba /kýble krve/ se plynule vyvine v téměř nedokoukatelný chaotický opruz.

Poupata (2011)

Vynikající! Surové vylíčení deprese, dekadence, beznaděje muže, otce, člověka. Ilustrace uzavření se a mlčení v situaci, kdy dojdou slova, zoufalství. Vánoce, ztráta zaměstnání, ideí, snů, kdy zbyde jen ticho, samota a čisté zoufalství, smutek holého bytí, lásky, odpuštění, pokory. Krásný, smutný, vánoční příběh plný zoufalství, drama něhy lásky, odpuštění, lidství. Excelentní herecký projev vyvolávající silné emoce a empatii. Velmi, velmi silný zážitek, zanechávající dlouhodobý dojem, myšlenku. Silné, kormutlivé. Tohle se povedlo!

Stážisti (2013)

...krutě zdlouhavá, nevtipná reklama na Google. Nepovedený scénář, katastrofa, nevěřím.

Kokuhaku (2010)

shake z pomsty, emocí, potu, krve a slz.... nadčasový, dech beroucí filmek, skvělá kamera, hudební romance, skvělé všechno!

Podfukáři (2013)

Velmi příjemné obsazení, příjemná kombinace nápadů viděných v Dannyho parťáci, Chyť mě když to dokážeš, Dokonalý trik /slečna v nádrži nechyběla/..., aj. Nepůvodní myšlenky, nic nového, laciné, místy nesmyslné - přesto skvělá zábava!!! Vtipné, svižné a skvělá zábava, pobavilo!

Nespoutaný Django (2012)

Dobrý filmek. Hodně krve, kýbly krve. Nejlepší Tarantino, kterého jsem viděla. Bavil. Myslím že se QT inspiroval v Sukiyaki Western Django/ Nemilosrdný střelec, kde se ukázal alias cowboy legenda Ringo. Myslím, že tato role jej nadchla natolik, že se podepsal pod nové novorozeně, v úplně nové košilce - Django Unchained. Pocta klasickým a spagetti westernům. Tento Django vypadá velmi velkorozpočtově, eňo ňuňo včetně všech dokonalých detailů. Veškerá místa, městečka, baráky, opulentní salónky vypadají velmi realisticky, skoro lze vnímat místní prach. Postavy slizké, smradlavé a hnijící. Klasika říznutá typicky vtíravými hláškami, jako ve většině Tarantinovek, tentokrát s občasným občasným rapem. Pět hvězdiček za tutti frutti zvolenou hudbu, která podtrhává celkový dojem. Kýbly krve v tónech Johnny Cashe s Jamesem Brownem....lahůdka ....znovu nalezených, dávno zapomenutých skladeb.

Comeback (2008) (seriál)

smutný příběh jinak vynikajícího Dejdara. Sled hlášek, absolutní nuda, nepobaví, trapný humor. Nedávno kdosi prohlásil, že nezná sebevražednější názvy pro film než Nuda v Brně a Únava ve dvou....Comeback z této kategorie nevybočuje. Jestli Comeback měl být pokusem návratu zhasínající herecké hvězdy, pak se nezdařil. Sitcomžumpa, ve které se zhroutilo takřka vše, co by mohlo být vtipné. Ostuda, úchylnost, význam slova nuda! Jedna hvězdička ze soucitu k Dejdarovi, který se do takovéto zrůdnosti mohl nechat angažovat jedině v absolutní depresi a zoufalství....jinak nevěřím.