• Krátkometrážní

Queer - Takové normální rodiny (2013) (epizoda)

Odvážné téma, příjemná kamera, příjemní homosexuálové, fungující vztahy. Vadí mi že jsou dokola opakované otázky a odpovědi celých 26 minut - co děti na to, co manželka na to, co spolužáci na to a pořád dokola - ubírá dokumentu na zajímavosti i přes odvážné téma. Chybí mi hlubší dialogy a pestrost úhlů pohledu, pořád se opakuje dokola pět otázek, což dělá i půlhodinu, resp. 26minut zdlouhavou a nudou.

Černá kniha (2006)

S realitou nemá nic společného. Celé to působí smyšleně a velmi lacině. Příběh ve srovnání s událostmi, které v té době byly, srandovní. Nesmyslně důležitý notýsek, ve kterém to všechno je....náhodou odhalí celou pravdu?! Nikdo ničemu nevěří ale notýsek má pravdu.... Nesmyslné, zkratovité, neustálé střídání kladných hrdinů v záporné a naopak. Film ale neurazí, hlavní postava je sympatická a dobře hraje, občas i scéna, která zaujme - 2-3x takový ale opravdu krátký okamžik, jako když na hezoučkou slečnu vylejí kýble hoven... Napětí určitě dobře zinscenované, bylo, ale srovnatelné jako s posledním akčním hrdinou. Tato tématika by měla být zpracována seriózně, ne takováto komedie. Jednu hvězdičku za ta hovna a napětí a jednu za herecký projev hlavní hrdinky. Zbytečně zdlouhavé a příliš líbivě podané, stupidní dialogy.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

PASKVIL!!!! Příšerný paskvil, který nemá s realitou života nic společného. Na hlavu postavené, nevkusné, nereálné, nepřiměřené scénáře quasi životních dramat... Roztřesená kamera, příšerné, jednostranné dialogy, každý díl v příšerném nářečí - jakoby se všechny události děly jen v jediné obci?! Nedá se na to dívat. Něco strašného, ostuda tohle vysílat.

Oui, šéfe! (2012)

Zklamání, velkolepé zklamání. Miluji humor, jaký frantíci umí, ta sranda par excellence, že cvrnkám do textilu. Tentokrát ne....,ani jedinkrát se mi to nepoštěstilo, ani se pousmát.... Nezajímavý scénář, nezajímavý děj, wtf - nezajímavý JEAN RENO? WTF? Konec světa se blíží!

Piano (1993)

Procítěně znázorněné touhy ženy, hlas ženství, mateřství, sexuality, touhy, lásky, bolesti. Obraz vnitřního boje. Úžasná kamera, hudba. Příběh lásky a touhy po druhém. Něžný film, který beze slov řekne všechno.

Sloní muž (1980)

Dech beroucí, srdcervoucí příběh. Ježily se mi veškeré buňky v těle. Obraz zla a zloby, dokonalé zrcadlo lidských zrůd a prasat, zevně se jevících jako bez viny. Nejstrašnější a nejpoutavější dramatické vyjádření. Sledováno se zatajeným dechem. Jednoznačně - tohle je na deset bodů, na pět hvězdiček. Luxus. Úžasný mladý Anthony, překvapivě ve zprvu nejasně kladné roli, s Jehňátky se může jít vyfotit v porovnání s excelentním výkonem, který podal zde. Hrůzný příběh o bolesti. především té psychické. Dokonalá kamera, hudba, střih, všechno. Bezkonkurenčně jeden z mých nejlepších filmových zážitků. Dobrý Bože, tohle ve mě kus zanechalo. Tak jasné zrcadlo pravdy. Protiklady - kdy krásný člověk je ukázán jako zrůda a zrůdy....jsme všichni my ostatní, navenek normální, krásní.....fujtajxl, se slzou v oku. Tohle DÍLO - mne chytlo, našla jsem se. Lynchi, tohle mě dostalo!!!! Úžasné!!!! Bezvýhradně!!!! Už vím, co znamená mít orgasmus. Sedím na zadku a rolují se mi ponožky. Slzy tečou po boubelatých tvářích. Chlupy se ježí v husích ostrůvcích. Zážitek -maximum.