• Western

Mimic 3: Sentinel (2003) odpad!

Co dodat, že za tohle by režisér, herci a vlastně celý filmový štáb měl dostat doživotní zákaz natáčení dalších nesmyslů a hovadin. Proč se pouštěli do třetího dílu to ví jenom oni sami a ten kdo je financoval, jinak si nedokážu vysvětlit tento filmový nesmysl.

Vražedná hra (2012)

Tak mě se tento akční thriller velmi líbil, od začátku to mělo tempo a akci. Vyholený Matthew Fox byl fakt psychouš a neskutečně vyhuble udělanej, pěkně na sobě máknul, ale jenom mu to prospělo. Do hlavní role bych si představoval někoho jiného, ale asi byl omezený rozpočet, tak tam byl Tyler Perry, který není moc známý a ani celkem sympatický, přesto se snažil. Myslím, že tento film by si zasloužil kvalitnější herecké obsazení a šel by v hodnocení nahoru, ale špatné to rozhodně nebylo. Jen mně naštvala jedna věc a to se stává často, že tady ty chytráci v česku dali předabovací název filmu Vražedná hra, to je opravdu naprostý nesmysl, měli to nechat tak jak to je, opravdu nevím co tím chtěli získat.

Inkvizitor (2005)

Dolph napodobuje své kolegy z devadesátých let a točí jednu slátaninu za druhou, i toto je ten případ, člověk se na to jednou podívá jenom kvůli Lundgrenovi, ale tím to tak končí a jednou to stačí. Režijní práce Dolphovi jde mnohem hůře než hraní.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Trojka je asi nejlepší díl z těch čtyř co se počítá. V tomto díle se vše motá kolem Jason a jeho úžasné svatby, hlavně ty přípravy. Vynikající je S.W. Scott, ten nezklame v žádném filmu, ty jeho úchylárny mám rád i kdy je celkově moc nemusím, ale od něj je to vždycky vtipné. Moc se mi nelíbila Alyson Hannigan, tak si začal hrát na takovou princeznu z pohádky a chce mít všechno dokonalé, což trošku kazí pověst této série a nehodí se to tam. Ty dvě striptérky měli pěkná umělá prsa, přesto bych si nechal říct od takových děvčátek.

Osm statečných (2006)

Nádherný film podle skutečné události a ukázka vztahu mezi člověkem a psem, tak by to asi mělo být. Paul Walker jako cvičitel a pán těchto nádherných pejsánků se ukázal jako dobrý tah. Vynikající byla natočena scéna, jak pejsánci loví toho tuleňe nebo co to bylo.

Lovci pokladů (2004)

Možná jsem trošku jiný nebo já nevím, ale nechápu, proč má tento luxusní film tak nízké hodnocení. Vynikající scénář i herci dodali filmu naprostou dokonalou atmosféru. Od začátku má film tempo a nutí Vás přemýšlet spolu s Nicolasem, kde pak ten poklad asi je nebo jestli opravdu existuje. Diana Kruger je neskutečně krásná ženská.

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

V dalším pokračování Michael opět řádí a je nezastavitelný, výborné pokračování a opravdu se s tím nijak nemazlil. Vyvražďovačky jsou kvalitní a pěkně krvavé. Film působí docela neherecky, ale ty napínavější scény to nahrazují. Obecně mám rád filmy o tomto vrahovi, jsem rád, že ve skutečnosti ho nepotkám.

Mulholland Drive (2001) odpad!

Těžko říct, co má tenhle film znamenat, od začátku totální nuda, žádný děj ani logiika. Režisér Lynch je mi opravdu dost podivný a ještě ke všemu je to dlouhé, byl velký problém to dokoukat. Režiséra Lynche už nikdy více. Mně se naopak nedostává slov, jak tento film může bát hodnocen kladně. Odpad.

Divoké kočky (2000)

Citlivý hudební film natočený trošku s naivitou, takhle to opravdu nechodí, ale budiž. Herečku Perabo nemám moc rád, už mi byla nesympatická ve filmu Jeskyně a Legenda o Jiřím a drakovi. Ta postava je opravdu dost naivní a nevinná, ale dá se na to koukat a nebrat to moc vážně.

Vřískot (1996)

Wes Craven je nejlepší režisér na horory, vřískotem dosáhl svého vrcholu aspoň do roku 1996. Vynikající scénář a děj filmu nemá chybu. Úvodní filmová scéna nemá v hororech konkurenci a ten zvrat, kdy divák zjistí kdo skutečně vraždí je také excelentní. Existuje několik podobných filmu na toto téma, ale Vřískot 1 je bezkonkureční.