• Western

Únos (2004) odpad!

Hrůza, na to se nedalo ani koukat, totálně zpackaný film, silně nesympatický Willem Dafoe, bez šťávy, odpad filmového průmyslu.

Stopař (1986)

Vynikající, když jsem to viděl poprvé, tak jsem se opravdu bál, Rutger Hauer tu hraje bezchybně a doslova si tuto roli užívá. Sice není ve filmu popsáno, proč to tak dělá, ale asi si chtěl prostě hrát a tak činil, Neuvěřitelně terorizuje mladíka, který převáží auto z jednoho konce země na druhý konec a díky neuváženému kroku se tato cesta změní ve smrtící noční můru. Výborně mrazivě natočené. Sice vůbec nemám rád C. Thomase Howella, většina jeho filmů stojí tak maximálně za starou bačkoru, ale Stopař patři k vyjímce. Třeba ta scéna, kdy dívenka, která je s ním je spoutána tak, aby ji roztrhli vejpůl je neskutečně odporná.

Honey (2003)

Taková normální pohádka pro dospělé o hudební popelce, která ke štěstí a penězům přišla. Jessica Alba v tomto filmu hraje nevinou, slušnou, těžce pracující dívenku, bohužel ve skutečném životě je tomu naopak. Ovšem musím dodat, že hudba je tu brilantní a taneční výkony jsou dobré, na let´s dance to rozhodně nemá, ale na pohodové odpoledne je tento film ideální.