• Mysteriózní

Králova řeč (2010)

Tento film mě nenadchl. Příběh Jirky šestého je sice inspirující, ale pro mě filmově mdlý a nezajímavý.

Hamburger Hill (1987)

Kdyby byl film zkrácen o těch dvacet minut žvanivé nudy na začátku, bylo by z toho zajisté 5-hvězdičkové válečné drama. Dechberoucí konečná bitva o "Hamburger hill" je vskutku úžasně natočená.

Simpsonovi (1989) (seriál) odpad!

Tenhle seriál já prostě nechápu. Přijde mi nudný, nevtipný, nevkusný a neskutečně přihlouple přiblbý. Na tohle bych se pravidelně nekoukal, ani kdyby mi za to platili, protože bych u toho prostě zhebnul. 0%

Městečko South Park (1997) (seriál)

Kam se hrabou Simpsonovi. Erik Cartman je kult mezi animovanými postavami.

No Time (1994)

U něčeho se prostě začít musí. Tento krátkometrážní kousek je fakt přiblblý :)

Hrátky s čertem (1956)

Když jsem byl prcek, tak mi tahle pohádka přišla nekonečně dlouhá, a možná i proto ji nemám rád.

Gran Torino (2008)

Film, který mezi ostaními snímky ve svém žánru, září jako naleštěné Gran Torino.

Pelíšky (1999)

Jedna z nejlepších českých komedií, které mapují období totality.

Zelená míle (1999)

"Nadpřirozené prvky" + psychologické krimi drama - tyto dvě věci mi prostě nejdou dohromady. Proto trošku zkažený dojem z jinak pěkně natočeného filmu.

Forrest Gump (1994)

"Investoval jsem do nějaké firmy s ovocem" :D Originální film, o vskutku originálním člověku. Tom Hanks předvedl podle mě nejlepší herecký výkon všech dob na filmových plátnech!