• Mysteriózní

Osudový dotek (2004)

Opět byl uchopen originální nápad, který když se dobře zfilmuje, tak vznikne skvělý film, který vás vtáhne do děje a 110 minut nepustí. Ashton Kutcher byl sice jak pěst na oko v té hlavní roli, ale co se dá dělat. Celkový dojem z filmu mi to zas tak nezkazilo. 90%

Requiem za sen (2000)

Lidské, kruté, depresivní, skvělé! Prostě film, kterému nic nechybí!

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Velikost vesmíru je vzhledem k délce tohoto trapného seriálu zanedbatelná...

Mrazík (1964) odpad!

Všechno co přišlo od soudruhů ze SSSR bylo na ho*no...Tato socialistická pohádka není vyjímkou. Už jako malý capart jsem ji neměl rád.

Zkus mě rozesmát (2011) odpad!

Tenhle roztomile vyzerající americký romantický filmík jsem viděl, ale ne z mé vlastní iniciativy...Teda viděl jsem vše, kromě toho, co jsem zaspal. Je těžké se držet v bdělém stavu, když je po 20 minutách jasné, jak to vlastně všechno skončí. Po těch prvních 20 minutách nastává agonie, která trvá další půldruhé hodiny a končí velkým nečekaným finálem. Wow!

Prokletý ostrov (2010)

Já se musím přiznat, že jsem film napoprvé neprokoukl. Ruffalo to hrál tak skvěle, že jsem mu věřil. Nicméně už při druhé projekci jsem si vychutnával skvěle vystavěný děj tohoto výborného filmu od mistra v tomto oboru.

Fontána (2006)

Fontána je výborně zpracované filosofické dílo o životě, lásce a smrti, se kterým si Darren opravdu pohrál. Audiovizuální orgie, geniální scénář a režie, skvělé herecké výkony, opakující se sekvence, hudba Clinta Mansella, bez které by Fontána nebyla Fontánou - to všechno zapříčinilo, že tento skromně tvářící se snímek svojí hodnotou převýšil většinu filmové tvorby 21.století...100%!

Atlas mraků (2012)

"There is a natural order to this world, and those who try to upend it do not fare well" and did not win an Oscar? Why? It was amazing!

Stalker (1979)

Zvláštní nápad působivě zpracovaný. Škoda opět některých hluchých pasáží a té půlhodinky, která je ve filmu "navíc" .