• Mysteriózní

Tohle je Sparta! (2008)

Chvílemi opravdu nechutně trapné,ale byly i světlé chvíle, které se opravdu povedly :D. Naštěstí to ani celkově nebylo moc dlouhé.

Nine Inch Nails - Closer (1994) (hudební videoklip)

Hodně ulítlý klip, který však k tomuto songu už neodmyslitelně patří,

Návštěvníci (1993)

Děj vystavěný na absurdních situacích, do kterých se "návštěvnící" nevědomky dostávají. Ale nutno říct, že některé hlášky jsou fakt skvělé. Film je příjemně koukatelný a svůj účel jistě splní.

Ropáci (1988) (studentský film)

Nesdílím většinové nadšení z tohoto trefně satirického krátkého dokumentíku, který je však zpracovaný opravdu nezajímavě.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tradiční mystery kriminálka, která se sice jako většina filmů z tohoto žánrů rozkryje až na konci, bohžel ten konec je moooc dlouhý. 75%

Cesta do pravěku (1955)

Ač velká klasika, tak mě nijak extrémně nezaujala. Na rok 55 sice ty triky mohly být dobré, ale to asi nedokážu ocenit, protože to zkrátka ani nevypadá dobře...Primitivní děj a téměř žádná zápletka filmu nijak nepřidávají... Jinak toho Stegosaura, který byl použit v záběrech, jak po něm leze nejmladší člen výpravy, jsem viděl na vlastní oči a nemohl jsem uvěřit, že je to půlmetrová soška :)

Podfu(c)k (2000)

Pulp fiction to sice nebylo, ale Podfu(c)k rozhodně nijak nezaostával. Brad Pitt jako cikánský boxer, skvělá postava padoucha Borise a trojice černých zlodějů byli prostě skvělí.

Tristan a Isolda (2006)

Tato lovestory na motivy obstojně zpracované pověsti se dala kupodivu přežít.

Nebezpečné hry 3 (2005) (TV film)

Hodně plochá a fádní honba za diamanty. Ten konec sem sice nečekal, ale předchozí část filmu téměř nic ,až na pár lechtivých lesbických scén, opravdu nenabídla.