• Rodinný

Čistá duše (2001)

Jediné co k tomu jde říct je, že tento film se musí zkrátka vidět!! at' už jde o skvělého Russella Crowa nebo o skvělý příběh, který je o to poutavější, že takové cosi, zhmotněné v pronásledujících postavách a zničujících paranoiách skutečně někdo prožil..

Spalující touha (1999)

zbytečně dlouhé scény, u kterých člověk už dopředu ví jak dopadnou (né ovšem celý film..ten skončí tak, že by se jeden nenadál)..jde především o úvod filmu, než se celý děj přesune k hlavní zápletce...jediné co mě na tomhle kousku skutečně zaujalo a pobavilo, byl záchvat nicole kidman..už jen díky tomu jsem ráda, že jsem u toho přes dvě hodiny vydržela sedět.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Filmová klasika..popravdě řečeno je to dost zvláštní film. Občas jsem nevěděla o co to kruci jde-včetně pro mě nepochopeného konce. Nicméně i přes to, že jsem se na něj dívala se značným spánkovým deficitem, jsem neměla tendence usnout nudou. Maximálně tak během první hodiny..kde se mluví poskrovnu ( první věta padla až po necelé půlhodině filmu). Nikdy ale nezapomenu na souboj člověka s počítačem- a tenhle úsek dal pro mě celému filmu smysl...takže můj názor je, že se na to určitě stojí kouknout.