• Rodinný

Roswell (1999) (seriál)

vcelku pohodový seriál...ale už je poněkud přehrdinováno..ale na odreagování úplně dostačující

Zvláštní dny (1995)

hodně zajímavý film..co zajímavý - pro mě jeden z nejlepších (jestli ne nejlepší) sci-fi filmů co jsem kdy viděla......jak námět,herecké výkony tak i dojem(který na vás tenhle film musí 100% udělat) určitě na 4 hvězdy vystačí..bohatě

Mládí v trapu (2003)

taková klasická americká komedie poslední doby...navíc jsem se tak trochu ztrácela v ději..proto je max co můžu dát tři hvězdy...a to jen za "skupinový" běh Willa Ferrella

Můj brácha má prima bráchu (1975)

jediné co můžu napsat k tomuto filmu je, že prima brácha je tak akorát na ranu..herci neherci-tento film má výbornou vlastnost lízt na nervy

Návrat do budoucnosti III (1990)

Mozna je to chyba kamarada, ktery o tomto filmu tak basnil a basnil az jsem od toho cekala asi vic nez jsem mela...bohuzel vic jak na tri hvezdy to nevidim..jo jeste chci podoktnout, ze je to prvni film ze serie co jsem videla, tak treba proto neocenim to casove motani a sceny s letajicima lokomotivama pritazene za vlasy ale i pres to vsechno je film z tech vtipnejsich a napad s clintem eastwoodem ma taky neco do sebe

Irene (2002)

I když jsem nestihla první půlhodinu, se mi film docela líbil.....ale nečekejte od něj zase až tak moc-takový akorát na nedělní odpoledne

Can't Smeg Won't Smeg (1998) (pořad)

prostě naprosto skvělý bonusový materiál, který stejně jako každý díl klasické serie můžete vidět nespočetkrát a stejně se budete skvěle bavit...sem krom vaření a typického trpaslíkovského humoru přidali i kroužení kyčlí...takže škoda že bodování nemá 6*

Red Dwarf: Smeg Outs (1995)

rozhodně 5* stejně jako všechno co k RD patří..nicméně si myslím, že psát komentář k čemukoliv co se týče RD je zbytečné, protože tohle má geniální význam opravdu jen pro trpaslíkovské příznivce

Soudkyně Amy (1999) (seriál)

soudní prostředí..soudkyně co má srdce na pravém místě...matka soudkyně co má srdce napravém místě...jo určitě zasloužené 3*