• Rodinný

Dallas (1978) (seriál)

popravdě si to už moc nepamatuju, co mi ale v paměti zůstalo je, že jsem u toho vždycky usínala a ještě vyfoukané vlasy všech hereček, které lítaly všude po obrazovce..tak nevím..2* za uspávání v době mého mládí

Modrý Pacifik (1996) (seriál) odpad!

jediné co mě na tomto seriálu bavilo bylo sjíždění schodů na kole-ale kvůli jednomu dvoum záběrům jsem ten kýbl nudy (tady to sedí trefně) nemohla už déle psychicky unést

Modrý bicykl (2000) (seriál)

napínavější, přitažlivější a jednoduše mnohem atraktivnější než knížní předloha..

Z džungle do džungle (1997)

no námět :co se asi může stát, když se křovák dostane z džungle do civilizace, je už tak trochu ohraný..sem tam se ale objeví i nějaký ten lepší vtípek ..takže jedno shlédnutí vám bude bohatě stačit

Kutil Tim (1991) (seriál)

člověk by neřekl jak moc vtipný může být chlapík, který má rád nářadí víc než je zdrávo..speciélně slovní výměny s alem..nicméně i tu by neškodilo natočit tak o dvě série míň...takže především první serie si 4* určitě zaslouží

Král džungle (1997)

Velmi povedená parodie...vtipných momentů je tam víc než dost a pobaví nejen 5-ti leté děcko, kterému stačí ke štěstí málo. K tomu skvělá hudba...zkrátka 4* komedie se vším všudy

Don Juan DeMarco (1994)

Johnnyho deppa mám prostě ráda ale tady mu to moc nesedlo- kdo ví možná za to mohl český dabing... Co však zklamalo 100%, tak to byl příběh. Občas jsem nevěděla kde jsem..španělsko..amerika..pro mě až moc zamotané

Honem! Honem! (2000)

Skvělá švédská komedie, která se vymyká nad rámec sobotních večerních oddychovek..prostě fakt parádní film...co jiného k tomu dodat

Dobrodružství malé pandy (1995)

příběh na nedělní dopoledne fajn..nicméně protivný představitel hlavního dětského hrdiny, by sám o sobě srazil tento film na ohodnocení odpad! !! Ještě že vše zachraňuje malá malinká roztomilá pandička, která je na konci nahrazena jakousi mechanickou napodobeninou (což plně chápu a jsem ráda že si z natáčení neodnesla psychickou újmu) ...co k tomu dodat..**

Ukradni, co můžeš! (2001)

zajímavá podívaná......a mě osobně se film líbil, doporučuju jen nečekat od toho víc - pak se rozhodně nudit nebudete. člověk jen tak sedí zašitej v křesle a přemýšlí, že tohle mu zkrátka nemůže nikdy projít