Láska nebeská (2003)

Na to, že na tyhle romantika věci moc nejsem, tohle se povedlo natolik, že mě to i zaujalo! Takže až mne v budoucnu bude přítelkyně nutit koukat na nějakou slaďárnu, vyberu tohle, protože je to jedno z mála co strávím! Doporučuji tedy pánům který mají ten samý problém!

Velký Gatsby (2013)

Upřímně se divím tak kladnému hodnocení tohohle kousku, protože já osobně jsem se v křesle kinosálu svíjel, jak mi bylo trapně za celý ten film. Věřím, že kniha by mohla být dobrá, nebo některé jiné filmové zpracování, ale toto opravdu ne. Jestli to takhle vypadalo na počátku 20. století, tak jsme se moc daleko neposunuli! Atmosféra nulová. A soundtrack? Písničky samy o sobě dobré, ale do filmu zasazeny naprosto otřesně. Podtrženo, sečteno: Slečny které už Stmívání omrzelo, protože už z něj vyrostli, tu teď mají Gatsbyho.

Nespoutaný Django (2012)

Už bylo na čase, aby Quin něco udělal, dlouho jsem neviděl tak super film! Je to western tak trochu jinak. Po Tarantinově způsobu. Je to zkrátka westernová pohádka pro dospělé.

Kick-Ass (2010)

Tak tenhle film u mne nemá chybu! Přiznávám, že znám z obsazení jen tak polovinu herců, ale každopádně všichni předvedli dobrý výkon! Když člověk není morous, myslím, že se mu to bude také líbit. BTW: Film má skvělý soundtrack!

Drž hubu! (2003)

Ačkoliv nejsem žádným fanouškem Depardieua, v tomhle filmu předvedl vynikající výkon! Jean Reno byl samozřejmě také výborný a spolu dohromady vytvořili dvojici která vám zpříjemní večer po dlouhém dni v práci. Film odsýpá, pořád se něco děje a na rozdíl od některých jiných má příběh s hlavou a patou. Takže pro mě je to komedie se zaslouženými pěti hvězdami!

Norbit (2007) odpad!

"TŘESKUTĚ ZÁBAVNÉ" stálo na obalu. Ale nenapadlo by mne, že je to myšleno ironicky. To vám z textu o dvou slovech zkrátka nedojde. Dokud ten film tedy nezačnete sledovat. Když jsem byl malý, měl jsem Eddieho Murphyho celkem rád, ale toto je něco děsného. Vtipy jsou formou ponižování idiotů a tlustých lidí. Dále nás má asi pobavit to, jak Norbit věčně ŘVE a vydává jakési pazvuky, tlustá Rasputia svou nadváhou a sexuální nadržeností [SPOILER] a nakonec nám mají všem vyhrknout slzy, že Norbit dobře dopad... ..tedy... ...Odpad!

Hitman (2007)

Timothy Olyphant, který ztvárnil Agenta 47, tedy našeho Hitmana, mi do role vůbec nesedl. Vypadá trochu jako mimino s dospělým tělem a to mi na bezcitného zabijáka prostě nesedí. Každopádně pokud to budeme brát jako doprovodný příběh k herní sáze, svůj účel to splní. A můj celkový dojem? Film sice dosáhl mých očekávání, ale ty nebyly tak vysoké, takže ode mne má * * *.