Rick a Morty - Auto Erotic Assimilation (2015) (epizoda)

"Tvoje první rasová válka?" Děsivá ukázka dvou extrémů lidstva - snaha o to být všichni stejní a zároveň demence jednotlivců.

Rick a Morty - Ricksy Business (2014) (epizoda)

Abradolf Lincler aneb na co všechno tvůrci nepřijdou. A závěrečná hláška: "Ne, moje nová hláška je mám v píči!"

Dr. House - Rozptýlení (2006) (epizoda)

Houseovo migréna a příběh kolem ní je jeden z těch nejvtipnější v celém serálu.

Dr. House - Musím to vědět (2006) (epizoda)

Velmi děsivý příběh o moderní toxické ženě a vzathu založený na lhaní. Brrrrr...

Dr. House - Děti (2005) (epizoda)

House dobírající si Chase je skvělá zábava. Taktéž případ je jeden ze zajímavějších. Konec první série se velmi vydařil.

Rick a Morty - Pilot (2013) (epizoda)

Kdyby mi tento seriál nedoporučili lidi, u kterých věřím, že ví, o čem mluví, po prvním díle bych se k němu jen ztěží vracel. Jelikož to má být nejhorší díl seriálu, tak pokračuju dál.

Pomoc z pekla (2020) (TV film) odpad!

Film o naprostej krávě a jinejch stupidních postavách. Naprosto zbytečná věc, svět se bez tohoto obejde.

Ztraceni - Navěky (2010) (epizoda)

Kdyby všechny díly šest série vypadaly takto, myslím, že by se nikdo nezlobil. Konečně zajímavý příběh a ne jen vata.

Ella Schön - Setkání na ostrově (2018) (epizoda)

Další z řady nedobrovolně shlédnutých filmů. Nejvtipnější jsou zde dialogy. To jsem snad ješět nezažil, jak jsou stupidní :) a samozřejmě také brilantní scénář. Jedna hvězdička tedy za to, že se člověk doopravdy zasmál, jen ne tomu, co původně autor zamýšlel.