Sanitka 2 (2013) (seriál) odpad!

To není seriál, to je prostě regulérní česká srajda. Příběhy o ničem, jediný pocit je deprese z toho, jak je to samoúčelný a o ničem. Dialogy - nula. Hudba strašná. Tohle nemá nic. Jedno velký nic.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Na české poměry vysoce nadprůmerná komedie, která mě doopravdy pobavila a překvapila skvělými hereckými výkony a vtipnými hláškami. Alfou a omegou tohoto filmu je jednoznačně Miroslav Krobot, který podává výkon velice slušný.

Gladiátor (2000)

Klasicky dělaný americký velkofilm, jehož ovšem vysoce nad průměr pozvedává skvělá hudba Hanse Zimmera. Emotivně vystihující, perfektně doplňuje akční scény a celkově je hudba nadprůměrná. I Russel, kterého jinak nemusím, zde zahrál dobře.

Lidice (2011)

Opěvovaný český film. Ovšem nechápu proč. Hudba zde je naprosto šílená, nevystihuje atmosféru a do filmu se vyloženě nehodí. Proces vyhlazovaní je vyjevován nerealisticky, takto to doopravdy fašisti nedělali. Povinně jsme na tento film museli se školou a na konci filmu většina kina brečela a já si říkal proč sakra? Osud Lidic je velice smutný, ovšem smutná je i jeho interpretace v tomto filmu. Na druhou stranu, Roden je excelentní jako vždy a vysoce vyčnívá nad ostatní. Takže nakonec to hodnocení zase tak špatně nedopadlo.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Nic trapnějšího a stupidnějšího jsem na českých obrazovkách neviděl. Hlavními postavami jsou lidé, kteří mají dohromady IQ jako půl Einsteina, mají nudné životy a mají bavit voyaery u televizních obrazovek. TV Nova se opět překonala.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Zřejmě nejlepší díl star wars ze všech. Temná atmosféra, skvělá hudba génia Johna Williamse, která jen podtrhává atmosféru filmu, jedny z nejlepších efektů, které jsem ve filmu viděl a závěrečné souboje, zvláště ten mezi Obi-Wanem a Darth Vaderem, krásné zakončení filmů. Na obtíž jsou jen občas stupidní dialogy a klišé, kterých ovšem není tolik. Film za pět v originálním znění.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Super zábava, která by normálně byla za čtyři hvězdičky, ale ve chvíli, kdy se na scéně objevil Chuck Norris se zábava změnila ve vybuch smíchu a zábavu extáze. Už jen za něj tu jednu hvězdičku přidám.

Madagaskar 3 (2012)

Tata tararara tata táda... Ano, to je ta melodie, kterou všichni tak strašně obdivují a dávají si ji do mobilu a všem se líbí. A přitom je to jen nechutně zprzněný Julius Fučik a jeho Vjezd gladiátoru. Jestli pak by se všem líbil i originál? Zařadil bych to do odpadu, ale jedna hvězdička alespoň za to, jak právě tato melodie dokázala proslavit celý film...

Městečko South Park (1997) (seriál)

Narozdíl od Simpsonů si tvůrci neberou servítky s ničím a seriál má i nějakou hloubku. mnohem kvalitnější, ovšem také nekonvenční, drzejší, rozporuplné a míra snesitelnosti je občas hodně na hraně. Rozhodně však za pět hvězdiček. Ovšem novácký dabing od sedmé série je odpad.