Znamení (2002)

Atmosféra skvělá, napětí stupňované v pořádku, Gibson hrál kvalitně, jakožto i ostatní herci, ale ten konec to trochu zkazil. Příliš kýčovité, přehnaně moc silnej vliv náboženství a zkrátka zvláštní konec bez větší pointy.

Ti druzí (2001)

Vidím v tom Šestý smysl. Začátek se dost vleče, zajímavá je až druhá půle. Jinak určitě zajímavý počin, herecký výkon v hlavní roli skvělý. Radši mám ale rozhodně Šestý smysl.

Kmotr III (1990)

Orgasmatický závěr nejen třetího dílu, ale i celé trilogie. Poslední půl hodina je elektrizující, a i když je začátek i střed poněkud rozvleklý, vše se připravuje na závěrečnou půlhodinku, která vše odčiní. A to je třetí díl ještě kratší, než stopážní masakr v druhým díle.

Věc (1982)

Stupňované napětí, které funguje, hororové prvky, které jsou účinné, skvělý nápad, atmosféra, dobré herecké výkony, jasných pět hvězd.

Kmotr II (1974)

Myslím, že tento film je velice přeceňovaný. Rozhodně nedosahuje kvalit prvního dílu, stopáž je brutální, příběh místy nudný, zdlouhavé záběry beze smyslu, jediný smysl je tu vraždění kohokoliv, takž se dá děj i předvídat. Herecké výkony pořád kvalitní, ale do jedničky mnoho, mnoho chybí...

Kmotr (1972)

Tento film mě nadchl z několika důvodů. Jedním z nich je úžasná atmosféra a napětí, které jsou udržovány po celou dobu tohoto díla. Díky tomu ani dlouhá stopáž nevadí a film má spád. Dalším důvodem jsou vynikající herecké výkony. Jakmile je na scéně Marlon Brando, film má hned jinou atmosféru. Jeho charizma je úchvatné. Al Pacino se právem tímto výkonem dostal na filmové výsluní.

Babovřesky (2013) odpad!

Tak to si snad dělaj kozy, že tenhle "film" má 133 minut. Nemyslel jsem si, že česká kinematografie může dosáhnout ještě většího vrcholu hnoje. Nuže, zřejmě může.

Šestý smysl (1999)

Jeden z nejzajímavějších a nejoriginálnějších filmů vůbec. Jeden z mála, který mě fakt dostal.