Lidská stonožka (2009)

Uchylárna je to dobrá, ale ta demence postav je taky vcelku extrémní. Ani jedna postava se nechová logicky, všichni udělaj nějakou hovadinu, a je neuvěřitelný, že to v jednom filmu dokážou bez výjimky všechny postavy! Nicméně originální uchylárna se skvělým záporákem pro hlavní roli zrozeným.

Srbský film (2010)

Toto byl fakt hardcore. Pořád nevím, co si o tom mám myslet. Ani nevím, jak to ohodnotit. Humusální scény, na druhou stranu opravdu dobře zahrané. Nějaké poselství. Těžko říct. Jen doufám, že to neslouží jako inspirace, protože tohle je i na uchylnej svět trochu moc...

Žena ve vodě (2006)

Toto je od Shyamalan zvláštní počin. Nerealistické chování postav, stupidní role filmového kritika a hlavně, což je u něj neobvyklé, předvídatelný děj. Ochránce jsem odhadnul, stejně jako léčitele. Napětí ovšem funguje, práce maskérů taktéž skvělá. Zážitek z filmu ale rušily okolnosti výše zmíněné.

Batman a Robin (1997)

Dle komentářů zde jsem čekal totální blbost. A.... byla to totální blbost. Čím známější herci, tím stupidnější scénář. Tohle bylo fakt něco strašnýho, dialogy trapný, postavy trapný, jedna hvězdička jen jako uznání maskérům.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

Něco tak dementního jsem dlouho neměl tu čest vidět, nejvíce trapné.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Jedna z těch lepších pohádek, vadily mi tam jen ty kýčovitě písničky.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Uřvaná pohádka která akorát kazí původní verzi. Tohle bych na Vánoce opravdu sledovat nechtěl

Batman se vrací (1992)

Místy dost uchylný a zvrácený film, kterému ale trochu ubírají neustálé obraty, zvraty, podrazy a podobné lidské manýry. Pfeifer je ale mnohem lepší než Basinger. Meow

Batman (1989)

Z tohoto filmu si budu vždy pamatovat skvělý herecký výkon Jacka Nicholsona, vedle něhož ovšem výkon Kim Basinger byl dost slabý. Ale s Jackem byla sranda a Batmobil by chtěl každý, takže férový čtyři :)