Pořád jsem to já (2014)

Zážitek z filmu mi zde bohužel kazily velice "nenápadné" reklamy na nejmenovanou firmu Apple, které se během filmu neustále objevovaly. Věta "Je až neuvěřitelné, jak dnes dokážou technologie zachránit a vylepšit život" je toho příkladnou ukázkou. Krom těchto reklam ve filmu se konal herecký koncert Julianne Moore, a toho Alzheimera jsem jí doopravdy věřil.

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) (1972)

Poslední povídka mi způsobila záchvaty smíchu, jako žádný film hodně dlouho dobu ne. A na druhé místo osobně řadím sodomii, scény s ovcí byly geniální. Jiné povídky byly zase nevtipné, nejvíce asi tranvestitní. Pod čtyři jít ale nelze, už jen kvůli těm posledním pár minutám.

Tenkrát v Americe (1984)

Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Děj je místy kolísavý, na druhou stranu, původně jsem měl v plánu díky dlouhé stopáži film shlédnout nadvakrát, ale natolik mě pohltil, že jsem ho prostě musel dokoukat. A k pěti hvězdám mě defintivně přiklonila dokonalá hudba mistra Morriconeho.

Alpha Dog (2006)

Celou dobu se to tváří super drsně, mě ale neustálý fuckování spíše rozčilovalo a vadilo, občas se fakt chovali jako kreténi. Když pominu rozhovor s tlustou sebevražednou mámou na konci, konec se docela povedl, ale dojem z fuckování to příliš nezvedne.

Chelsea 1905-2005 (2005)

Tento dokument nemůže za totálně zprzněnej českej překlad, který se doopravdy nepovedl. Místo Curling cup Cardiff cup, Champions a Premier league jsou jedno a to samý, hráči se vlastně jmenujou úplně jinak... Dokument samotný výborný.

23 (2007)

Musím bohužel konstatovat, že se našel film s Jimem Carryem, který mě nudil, a to právě tento. Děj příliš neutíkal a film není ničím zajímavý nebo zvláštní.

Parchant (1996) (TV film)

Od začátku předvídatelný děj, zápletka taktéž snadno odhalitelná, celkově dosti nuda, až ke konci film začínal trochu získávat spád. Průměr.