Americká krása (1999)

Celý film utekl tak nějak rychle a přirozeně, zde jsem hlavnímu hrdinovi opravdu velice fandil a soucítil s ním. Kvalitní film.

Barbar Conan (1982)

Celý film zvedá o několik levelů naprosto dechberoucí hudba. Hraje v podstatě celý film a hodí se k ději naprosto přesně. Díky ní byl film slušným zážitkem.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Zrovna tato bondovka mi nepřijde vůbec špatná. Minimálně dějově je na vysoké úrovni, a hezči bond girl snad v sérii nebyla.

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Ne že bych měl tento večerníček nějak v oblibě, ale díky němu nám vzniklo spousta hitů, v první řadě nadčasová píseň "Bíla bílá bíla bíla".

Jurský svět (2015)

Nečekal jsem, že se zrovna u Jurského světa budu tolik smál. A nemyslím si, že smích byl původní záměr. Bohužel některé především závěrečné scény mi nedovolily než smíchu povolit uzdu. A to to vypadalo velice slibně. Dobrý start a hlavně prostředek slibovali zábavu v trochu jiném druhu, než komedie. Pak ale scény nabraly lehce kýčovitých obrysů, což vyústilo až v závěrečnou bitvu. Nicméně nápady jako cvičení raptorů nelze ohodnotit jinak než kladně.

Zpívá celá rodina (2015) (pořad) odpad!

Jak může pěveckou soutěž při rovnosti bodů rozhodovat házení mincí? To zní hodně fér.

Collateral (2004)

Docela jsem se těšil, až si tento film pustím, ale jsem spíše zklamán. Nemyslím si, že by nabízel něco navíc, ano, postava zabijáka nás provádí zajímavými myšlenkami, ale scénář plný náhod a nepravděpodobnostních dedukcí hlavně z hlav policejních důstojníků celkový dojem z filmu jednoznačně kazí.

Kult hákového kříže (1998)

Těžko hodnotit. Zaznívají zde totiž pravdy na obě strany. Nelze se divit poctivě pracujícím bělochům, že jsou nasraný na nic nedělající černochy, či kohokoliv jinýho, kteří nejen, že nic nedělají, ale ještě ty poctivě pracující lidi okrádají, popřípadě zabíjejí. A ne, není to daný chudobou ani ničím jiným, je to daný tím, že prostě nic dělat nechtějí a jsou k tomu ještě učeni doma a co je horší, podporovány státem. Ano, nepracující se mají pomalu lépe než pracující, a pro příklad nemusíme chodit daleko, cikáni jako příklad postačí bohatě. Na druhou stranu, neonacisti podobní vyobrazeným ve filmu jsou tupý hovada podřadného druhu taktéž. V hlavě mají vyhajlováno, užiteční nejsou a zabíjejí stejně. Toto asi nebude to správné řešení. Nicméně, těžké hodnotit toto dílo a závěr tomu moc nepomůže. I přese vše, co hlavní postava zažila, pochybuju, že by mu cokoliv zabránilo pomstít svého bratra. A tomu se nedivím.

Hlavní zprávy (2013) (pořad) odpad!

Takhle velký a smradlavý hovna lze vidět už jen snad na Nově. Zprávy Začínají exkurzí do psího života, života bezdomovců popřípadě masturbací některého představitele některého židovského státu. Koho to do prdele zajímá? Neskutečnej humus.

Need for Speed (2014)

Auta mě nikdy moc nebrala, tento film mě ovšem zaujal. Odpočinkový, a zároveň nenudící. Nic složitýho na mozek, a jednou za čas, proč ne.