Vlk z Wall Street (2013)

Vydělávání po americku. Stopáž přetáhla na 3 hodiny, na druhé straně geniální výkon Lonarda di Capria. Tento film mu sedl asi nejvíce. Film se ovšem párkrát už opakoval a konečný vlkův pád byl velmi rychlý. A jávěděl že ta ženská bude jenom zlatokopka! Míň chvály na ameriku a kratší stopáž a bylo by to za pět.

Jesus Christ Superstar (1973)

Pěvecké i herecké výkony jsou skvělé, těm není co vytknout. Samopaly bych přežil, i ty váhy a veškerý takový zboží na trhu taky, ale ty tanky už na mě byly trochu moc. Zpěv za pět hvězdiček, herecké výkony taktéž, ale za ty tanky, stíhačky a podobné nonsence nakonec čtyři.

Proces (1962)

Působivé, pohlcující psycho. Pocit bezmoci a bezvýchodnosti násobí černobílá projekce filmu a brilantní práce s kamerou. Ale velkým zklamáním byl pro mě závěr. Celou dobu jsem se těšil, jak ho na konci zapíchnou, což byl mimochodem jeden z hlavních aspektů knihy, a oni mu tam hodí dynamit....

Zastav a nepřežiješ (2006)

Totální ujetá šílenost, přesně jak to má v podobných filmech být, žádný složitý příběh a spoustu nesmyslů :)

Matrix (1999)

Nejlepší sci-fi. Hluboká filozofie, super efekty, herecké výkony na úrovni a nezapomenutelný Smith. Jestli tento film bude kdy překonán, tak to bude zázrak

Arachnofobie (1990)

Po druhém shlédnutí nic zajímavého, ale při prvním je to zážitek. A hlavně pro arachnofobiky je to skutečný horror. Přítelkyně z toho měla husí kůži po celou dobu a sny neměla sladké. Pokud máte arachnofobii, tak opatrně :)

Muž se zlatou zbraní (1974)

Jedna z těch slabších bondovek. Nic moc dialogy, trapný scény, na druhou stranu krásný exteriéry a ženy. Průměr

Casino Royale (2006)

Rozhodně jedna z nejlepších bondovek. Ale výtky bych měl. Pokerové hry jsou v podstatě nesmyslné. Když má James Bond nejvyšší full house na stole, stejně by v reálu nikdy nesložil. Pravděpodobnost, že soupeř má ony dva Jacky je téměř nulová. Zde to má za chybu, což chyba není. Stejně tak následovná straight flush, také by se to jen těžko odehrálo. Naproti tomu příběh udržuje napětí, stopáž využívá potenciál a příběh je složitější, což by být měl. Takže za pět

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Film plný dementních keců hlavních představitelek. To způsobuje, že film je místy nadmíru nudný. Dialogy nedávají smysl. Naopak zabití těch otravných ženských bylo přímo dokonalé! A tak mě velmi zklamalo, že závěrečnou honičku Russel prohrál, protože jsem mu doopravdy fandil

Machete zabíjí (2013)

Ještě větší kokotina, než jsem očekával před vstupem do kina. Tím pádem větší porce zábavy, bohužel však menší frekvence hlášek než v prvním díle. Postavy dobrý, až na roli Sofia Vergady. ta mě vyloženě lezla na nervy, něco tak stupidního jsem ještě neviděl. Jinak zábava slušná.